Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
02
Сер

Про себе

Главная » Про себе

Я — Андрій Марченко. Народився і живу в селі Рожівка Київської області, що на Броварщині (тобто Броварського району). Дуже люблю свою Батьківщину і горжусь що я родом з Рожівки. І всі мої прощури (наскільки зміг дослідити) теж родом з Рожівки. Марченки, по сільському — Марки. Адже, прізвище наше похідне від імені Марко.

От як завжди, хотів написати щось про себе, а почав розповідати про нашу Рожівку. )) Так от, коротка автобіографія.

Тож, для початку, пропоную зайти і побачити "Для чого цей сайт?"

Народився я 1979-го року 11 грудня. Майже напередодні свята Андрія. Тому й назвали Андрієм. І це ім'я, скажу я вам, насправді моє. От бува так — дуже влучно і правильно назвали. Після мого народження я мало чого пам'ятаю до років п'яти-шести... Точно пам'ятаю день, коли в дім привезли мою сестричку — Наташу. Пам'ятаю, як я запитав маму: «А хто це?», мама сказал — «Твоя сестричка». І я одразу відчув щось схоже на відповідальність (ну, точно кажу), полюбив цю маленьку людинку.

До школи я пішов в свої шість років (коли всі йшли в сім), тому в класі був самим молодшим за віком. До шостого класу вчився так собі — 4-и — 5-ть. Пам'ятаю, дуже плакав за першу двійку з диктанту в першому класі, котру заслужено вліпила мені Надія Матвіївна (перша вчителька). Пам'ятаю також і перше свідоме для мене материнське втішення (адже, раніше я не зіштовхувався з поразкою так сам на сам)... Дякую Мамі. І зараз і завжди вона для мене була й залишиться найкращим Другом і Вчителем. Інколи мені здається, що все те, що все так вичитую та шукаю в книжках, в досвіді... все те, що люди шукають... моя мама вже це знає і відчуває... така в мене Мама.

Так от, в шостому класі, Ольга Григорівна Саваскул (вчитель історії України) привселюдно на весь клас і на батьківських зборах відмітила, що я дуже здібна дитина (історію України я любив, це точно. Особливо про героїв, князівські розборки і козаків). Після того мене наче привернуло. Я зацікавився не тільки історією, а всіма науками. А арифметика, геометрія і фізика стали для мене красотою. Я полюбив досліджувати. Будьщо.

Тоді я ще не усвідомлював свою життєву міссію

Фізичні вправи і фізкультура мене взагалі заводили.

Ще буду дописувати... :)

...


 

 

Далі буде по натхненню і по згадкам... :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

До запису "Про себе" 9 коментарів

 1. Іннулька коментує:

  Ти справжній Козак, з великой букви “К”!!!)))))

  Але до того як була прочитана твою біографю, я мабуть знала тебе трошки з іншої сторони!))))))але не з поганої……

  • Андрій коментує:

   біографією це важко назвати.. так. спогади)) що більш запамяталось і що більш душу гріє.))) буду дописувать потихеньку.

 2. Олена коментує:

  Вітаю себе!!! Я знайшла дуже цікавий екземпляр РОЖІВЦЯ, до цьго дня невідомий мені і НЕТИПОВИЙ!!!

  • Андрій Марченко коментує:

   чого ж не типовий. ми всі тут такі. ну, майже всі...)))) На скільки я зрозумів, це Олена Діденко, саме та, що вийшла заміж за Рожівця Сашка Діденка))). Значить знаєш, що ми тут всі (ну, майже всі) нетипові і невідомі...)))

 3. Наталья коментує:

  Андрей -ты НАСТОЯЩИЙ!!!! Ты не стараешься понравиться, вызвать восхищение, этим ты мне нравишься!!! Спасибо тебе за ИСКРЕННОСТЬ, ЧЕСТНОСТЬ!!!

 4. Микола коментує:

  перж за все хочу подякувати за приємну прогулянку селом .я також бував у Рожівці .дуже гарне село навіть мріяв колись залишитись жити .мене звати микола я тоже маю відношення до вашого села .моя бабуся ваша односельчанка родилась і виросла в Рожівці. підчас війни німці забирали її в німеччину вона практично туди більше неповерталась .тільки в гості.звати її Конанчук Галина Пантеліїївна.проживає зараз на Тернопільщині .часто згадує і розповідає про село .людей .звичаї.

  • Андрій Марченко коментує:

   А можна було б якось взяти інтервью у вашої бабці. Можна питаннями-відповідями по електронній пошті. Мені дуже цікаво. І односельчанам, думаю, буде цікаво. Пишіть.

Обов`язково залиште свій коментар. Обов`язково!

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика