Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
18
Лис

З Пухівки до Києва (гідропарк) по Десні на байдарці [+ відеорепортаж]

Главная » Мої Подорожі, Обране » З Пухівки до Києва (гідропарк) по Десні на байдарці [+ відеорепортаж]

Так ще ніколи літо не проводив. Це літо -  літо 2011, було особливо визначним. Дуже багато працював, втілював і реалізовував. Але, — так жить неззя! Багато зробив, але і багато втратив. А коли переносив зі свого ЖЖ в цей сайт свої статті про подорожі, розумів, що та людина (себто я, тоді) була набагато щасливішою за цю ось, що сидить тут ціле літо в офісі і «мантулить». Того шо — гроши треба заробляти чималі. Остаточне добивання було при переносі «Подорожі до Криму і по Криму на мотиках в 2008-му». Ото щастя.  А потім, опубліковуючи проплив на байдарці в 2008-му «На байдарці від Остра до Пухівки» все вирішилось в одну мить. Все. Досить сидіти тут без вихідних літом. Завтра на весла. На байдарці. Від Пухівки до Гідропарку в Києві. 


Збирався не довго. В цей раз навіть води з собою не брав, навіть чаю в термосі... Думав, та... шо там гребти — від Пухівки до Києва. За три години течією знесе. ))) Як я помилявся. 

Цільних 8 годин на веслах. Сам. Хтось скаже — псіх-одіночка. Ну, й нехай. Це моя, мабуть, найкраща подорож-пригода року 2011! Зробив кліпчик. Тільки ось недавно руки дійшли, час і натхнення зявились... Бо, після подорожі цієї знову — «мантулить» взявся... :)

10 хвилин позитива. Буде собі що в Новорічну ніч згадати.

В гідропарку коли виходив з води і здував байдарку, потім неї збирав і в мішок засовував, люди на мене дивились як японці на ґадзілу. До автобусу — ледве ноги доволочив, такого перенавантаження я не відчував до того ще ні разу в житті, хоча не можна сказати, що бережу себе. Це просто неймовірно. Це те, — чого мені не вистачало. Знову став людиною!

Може коли ще зіб`юсь (чи зіб`ють) з ніг... тоді Зайду на цю сторінку, і згадаю, що, життя — одне!

Схожі записи:

Міссія Життя
ЧІФ 2011: велоподорож по Карпатам [+довгожданне відео]
Одна баба сказала

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "З Пухівки до Києва (гідропарк) по Десні на байдарці [+ відеорепортаж]" Коментування вимкнено

 1. Іннулька коментує:

  Крууть....!!!))))

  Дивилась з таким захопленням....ти посміхаєшся і в мене усмішка ....)))

  а на початку відео, такий серйозний в офісі...не так як я, анекдоти читаю цілий день...)))))))))))))

  • Андрій Марченко коментує:

   В роботі я серйозний. Треба ж «мантулить». Бо хату будую))) Бо «люде просять»... Дякую за відгук, Іннулька. До речі, наступний кліп (коли зроблю чергову паузу в роботі) — про поїздку «Чернівці-Ів.Франківськ». Жека і Віталік вже заждались цього кліпа.)))

 2. Ната коментує:

  Надихає....)))

 3. Іннулька коментує:

  Так давай кліпчик..проглянемо..я впевнена що він буде суперовий....

 4. Посмотрел видео, интересно. А у меня как раз всё наоборот. В Гидропарке отдыхаю летом через день, а в Рожевку отправляюсь когда «накатываю пятьдесят» на велосипеде. Физкульт привет!

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика