Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
29
Кві

Бровари 3D та Броварський район 3D: мій великий проект 2014-2015

Главная » Мії Діла, Обране » Бровари 3D та Броварський район 3D: мій великий проект 2014-2015

Недавно я випустив в світ своє нове творіння — сайт під назвою «Бровари 3Д». Довго працював над цим проектом, багато прикладено зусилль, часу, грошей в кінці-кінців. Багато чого сам навчився в процесі. І от нарешті в кінці березня, подолавши безліч перешкод і  негараздів, почав світити цей проект-сайт в інтернеті. Що воно таке — читайте й дивіться далі, а я трішки прокоментую і залишу пару історій. Отже...

brovary3d, Бровари 3Д, Бровари, Броварський район, Броварський район віртуальні тури, виртуальные туры Бровары

 Отже, з квітня 2014-го року я запросив всіх-всіх-всіх на оооось цей сайт - http://brovary3d.com.ua/.

Коротко: Бровари 3Д — це сайт-довідник, віртуальні подорожі, інтерактивні карти (мапи), 3Д-панорами і основні відомості про місця, утанови та заклади міста Бровари, сіл та селищ Броварського району.

Brovary 3D — це віртуальні тури та 3Д-панорами цікавих місць Броварів та району: ресторани, парки відпочинку, спортивні заклади, салони краси, памятки, церкви, просто цікаві та мальовничі місця Броварщини. А також багато інших рубрик.

Як користуватись сайтом Brovary 3D:

ВСЕ ПРОСТО:
— заходите на сайт «Бровари 3Д» (http://brovary3d.com.ua/)
— потрапляєте на сторінку потрібного вам місця нашого краю
— за допомогою компьютерної миші «відвідуєте» місце (заклад)
instrukciaІсторія задуму. Тут взагалі все дуже просто. Вже доволі давно (років зо три) я «хворію» панорамною зйомкою і виробленням віртуальних турів. Спочатку я робив віртуальні тури навіть простющою «мильницею» (і результат був був не таким вже й поганим — Приклад). Згодом придбав «дзеркало», спеціальний об`єктив, панорамну головку на штатив. Вбухав в навчання, ліцензійні програми.

Разом з тим, не вщухало бажання досліджувати родовід, фотографувати Рожівку, рідні місця для пам`яті, записувати це все. Була спроба зробити портал сіл Броварського району — ВСелі. Спроба залишилась спробою — самому такий проект не потягнути, і до того ж, проект такого плану в наш час не зможе навіть окупити себе, а забиратиме увесь час.

Згодом, в голові все склалось. Об`єднати ці дві ініціативи, зробити щось унікальне для Броварів і району, щось незвичне, щось більше, ніж вже є чи було до цього часу. Народилась ідея сайту Бровари 3Д. Намальовування дизайну, програмування, перемальовування, перепрогамування, вдосконалення вміннь, знаннь. Все це, звісно ж, потребувало і коштів, і цілої купи часу.

Ще була історія, як минулого літа мені прийшлось об`їхати всі кафе і ресторани, щоб визначитись з місцем святкування свого весілля. Тоді ще подумав, «от би було класно, якби був такий сайт з віртуальними турами, телефонами — зайшов на сторінку, все роздивився, прочитав, що необхідно уточнити». Подумав-подумав, і зробив.

Того ж минулого літа 2013-го, було пару-трійку сонячних днів, за які я проїхав по селам району і нафотографував матеріалу на рубрику «ХРАМИ та ЦЕРКВИ Броварського району». Цікаво було самому, а зараз і всі можуть зайти й побувати-побачити яка в тому чи в іншому селі церква. Так, інтер`єр є тільки у одиниць. Та це, я сподіваюсь, тільки початок. Потім було два дні в Броварах — матеріал для рубрики «КАФЕ», «РЕСТОРАНИ Броварського району».  Після того, дуже багато обробки і оформлення сторінок на сайті. Знову ж таки, в основному зараз тільки фасади і екстер`єри. Але, як ще пояснити нашому народу, як воно може бути і за що не жалко заплатити? Вирішив так! :)

 Отака проста історія.

 Для чого це мені?

По-перше, мені дуже подобається робити ці самі віртуальні тури. Це моя пристрасть, хоббі. Це як магія. Правда ж? Простір, куди розвиватись в цій сфері є — методи фотографування, вдосконалення в програмуванні.

По-друге, це той самий шанс зробити щось більше, ніж зробити щось просто для себе. Зробити щось, для своєї Батьківщини, для людей. Залишити свій вклад. І це не пафосно, а від щирого серця.

І по-третє, я сподіваюсь, цей задум зустрінуть з позитивом всі платоспроможні власники закладів і фірм, тобто мої потенційні клієнти. Що дасть змогу розвивати проект і заробляти цим на життя. Я сподіваюсь. А далі — побачимо. Все буде відомо вже на початку червня.

Найцікавіші сторінки сайту (на мій погляд)

На даний момент найцікавішими, на мій погляд, є наступні сторінки сайту:

Що далі?

Далі — зараз в обробці ще 30 панорам ресторанів та кафе. До середини травня будуть на сайті. Далі — фотографування решти фасадів (всього-навсього 34) кафешок і ресторанів Броварів та району, фотографування об`єктів для інших рубрик і... врешті-решт, пропозиції для платного розміщення, комерційної зйомки та створення віртуальних турів на замовлення.

Як приєднатись?

Сподіваюсь цей задум знайде своїх прихильників. Вже знаходить. Приєднуйтесь і ви. 

Ось сторінки, де можна підписатись на оновлення сайту:

Оцим хотів сьогодні поділитись. Напишіть в коментах або мені на пошту, чи в соцмережах, як ви оцінюєте шанси на успіх такого задуму в Броварах та по району? А то, Марік сказав, що фігня все це. А що думаєте ви?  Невже фігня?

 

Схожі записи:

Розробка сайтів
Мукачево - Львів на велосипедах у 2008 році [+ відео +фотки з підписами]
ФільмЧИК: "МОЇ 365-2012" (ПОВНА "режисерська" версія)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

Следующий пост:

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

  • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
  • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
  • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
  • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
  • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
  • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
  • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
  • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
  • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика