Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
12
Лис

BUBA 2011: конкурс блогів. Підтримайте мій блог, якщо вважаєте його гідним високої оцінки!

Главная » Мії Діла » BUBA 2011: конкурс блогів. Підтримайте мій блог, якщо вважаєте його гідним високої оцінки!

От є в світи несправедливість. Зареєструвався я в конкурсі україномовних блогів «BUBA 2011: конкурс блогів», в категорії «Особистий блог». Зареєструвався давно, ще з місяць тому... Мали мені одразу листа прислати, щоб була ссилочка на сторінку мого блогу, ще можна за мене голосувати. Ну, просто цікаво і приємно, прийняти участь в такому заході...

Та, листа мені одразу не прислали... Я вже й забув, що реєструвався. А сьогодні вночі, на мій новенький HTC Desire S приходить пошта — мол, ось ваш блог. Можете прийняти участь... Але до кінця голосування залишилось — аж, до 24-ї години сьогоднішнього дня — до 13-го листопада. Блін.

Загалом, друзі! Якщо вам подобається, як і що я тут пишу (хоча й для себе пишу, але все ж... не тільки. Аж по 12-15 відвідувачів за добу — а, значить, комусь це цікаво). Тож, підтримайте мене будь-ласка. Чогось захотілось.

Як підстримати? Нижче розміщений банер. Клацніть по ньому і ви перейдете на сторінку мого блогу у конкурсі БУБА 2011. Там є кнопочки різних соціальних сервісів. Якщо ви зареєстровані у вконтакті чи фейсбук чи твітер — проголосуйте цими кнопками. Навіть, якщо буде один голос за цю добу — буде приємно, що так )))

Отже, якщо вам цікаве те, що тут відбувається, проголосуйте за цей сайт-щоденник одного рожівця.


 
Я – Андрій Марченко. Сайт-щоденник одного рожівця на конкурсі BUBA 2011

Схожі записи:

Ал-бі-бек. Слово перед поїздкою в Карпати 2011
Мої 365. 5-та неділя (09.01.2012 -15-01.2012)
Мої 365. 38-ма неділя (27.08.2012-02.09.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика