Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
03
Сер

Велопрорив ЧІФ-2011: День 6-й День 7-й. Яблунів — Яремча — Хом`яківка. «Гуцульський шашлик» і «Мандрівка в Хом`яківку»

Главная » Мої Подорожі » Велопрорив ЧІФ-2011: День 6-й День 7-й. Яблунів — Яремча — Хом`яківка. «Гуцульський шашлик» і «Мандрівка в Хом`яківку»

День 6-й. Яблунів — Яремча «Гуцульський шашлик»

Якщо подивитись на карту і промалювати подумки (чи олівцем) наш маршрут — беде схоже на шашлики на шампурі. Гори — то шашлики, а гілка нашого маршруту — це шампур.

[nggallery id=6]
Якщо була можливість йти не в обхід по хоча й гірським, але асфальтованим більш пологим дорогам, а напряму через гори, справжніми гірськими військовими дорогами чи стежками — ми йшли... через гори. Нанизували ще один шашлик на шампур. ))

На гуцельщиніНа велосипедах по Гуцульщині

І в цей, вже 6-й день нашої мандрівки нам пощастило на таку дорогу. З села Лючки, через гірські гуцульські поселення до села Микуличин і потім до Яремчі.
Був затяжний підйом, але за ним був протяжний, гарний, цікавий і колоритний спуск Гуцульщини, що потрапив під наші колеса і сандалі цього року, в цій поїздці.

Все як завжди. День як день.

Але гарний який... День. :)

Музика:
Гайдамаки і поляки Voo: «Тілько з неба»

«Гуцульський шашлик» і «Мандрівка в Хом`яківку»

 

День 7-й. Яремча — Хом`яківка. «Мандрівка в Хом`яківку»

Хом`яківка — селище за 10 км до Ів-Франківська. ДО поїздки я зазвичай переглядую недрі Інтернету в пошуках пристойного і недорогого місця де ми могли б зупинитись в завершенні нашої поїздки. Так от. В самому Івано-Франківську я нічого не знайшов... а от в передмісті, саме в селі ХОМ`ЯКІВКА, ух... готель-ресторан-сауна і ще куча всього під назвою — «Будьмо!». І сайт у них класний.
Рекламна пауза завершена.
Отож, наш 7-й день — це мандрівка в Хом`яківку.

А їхали ми до Хом`яківки по зовсім не туристичним, але дуже гарним селам і полям Івано-Франківщини. І в цьому весь кайф.

«Дай Боже» — отак приємно вітаються в селах, що ми проїжджали за цей день. Всі дуже привітні і зичливі. А коли ми подякували одному хазяїну за те, що напитись і набрати води, дядько відповів, що за воду не дякують бо то є Дар Божий. Ну, чи не чудо!
Я навіть не уявляю, як ще можна так відчути (не дізнатись, а саме відчути) світ, як не в таких мандрівках, коли близько спілкуєшся і взаємодієш то з дикою, не спаплюженною цивілізацією природою, або зі звичаями і традиціями простих людей. Люди, котрі дбайливі до культури свого краю і є його душею. Передаючи ці скарби з покоління в покоління ми творимо свою унікальність, творимо унікальність душі свого народу, доторкаємось до чогось дійсно справжнього. А це так важливо саме зараз, коли все змішується і перебріхується. Так що, люди добрі, сидячи на тапчані перед басейном, не судіть про єгиптян, або тайців, або греків, або антальців по тому як вам правильно чи неправильно подали десерт у вашому 5-ти зірковому готелі. Йдіть глибше. І не бійтесь відкривати серце людям і світу. ...
Забагато лірики на сьогодні. А ми ж в Хом`яківці... і у нас затемнення місяця.

Є подовження цієї історії… Про ВОДУ

Нещодавно я читав свій улюблений український журнал «КРАЇНА» і в рубриці Колонка, яку веде відомий український письменник Юрій Андрухович, почитав його слова. В статті, у характерному Андруховичу стилі, було написано на цю тему. Хочу зацитувати…

«Вода є даром Божим. Якщо серед вас є атеїсти, яких таке формулювання не влаштовує, будь-ласка, інше: вода є ласкою природи, її милістю. Обидва формулювання правильні, я підтримую кожне з них.

Чиста й смачна вода повинна завжди бути поряд. Як усе безцінне, вона має бути безкоштовною. Вода – це знак рівності всього живого. Право на воду є невід’ємним загальним правом усіх живих істот. Вода – це не тільки символ життя, але й сама його суть, есенція. Простягнути руку й наповнити склянку водою за першого ж бажання – мінімальний рівень життєвого комфорту, що його заслуговує кожна людина.

Холера в Маріуполі, забруднення фекаліями водогону в Макіївці, мертва риба, закриття пляжів і пішло-поїхало.

Коли люди у ХХI сторіччі починають масово хворіти від води – це образа й Бога з його даром, і природи з її ласкою».

Була сауна, басейн, ресторан, шашлик, квас, пиво... розслабуха. Завтра на поїзд додому, позаду пройдена дорога... Вночі дуріли, спостерігали затемнення місяцю... Віталік засумував за жінкою і сином. А ми з Жекою, прості неженаті робочі парні...

... багато вже й так набалакав... краще слухайте пісню. :) Харошу таку пісню.

Музика:
Очеретяний кіт «Мандрівка в Косаківку»
Брати Гадюкіни «Дівчина з Коломиї»

[nggallery id=7]

Схожі записи:

Мої 365. 3-я неділя (26.12.2011 - 01.01.2012)
Рожівка взимку. Політаємо? [+ 3D-панорами і віртуальні тури]
Мої 365. 42-га неділя (24.09.2012-30.09.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "Велопрорив ЧІФ-2011: День 6-й День 7-й. Яблунів — Яремча — Хом`яківка. «Гуцульський шашлик» і «Мандрівка в Хом`яківку»" Коментування вимкнено

 1. Евген коментує:

  Красотень)))) я себе в1дчуваю звездой еф1ру)))) а ця песня ухххххххххх ця д1вчина з коломи1)))

  • Андрій коментує:

   … гарна та пишна))).

   ти вийшла як сонце зза хмари,

   як із нирки виходить камІнь.)))))

   харашо проїхались)))

 2. Іннулька коментує:

  Банька супер….а хлопці ще кращі…!!!))))

  Мои попередні коменти ……можна приєднати до кожного запису…..и сказати ще раз…ВИ КЛАСНІ, І Я ВАМИ ПИШАЮСЬ……СУПЕРСКІ, КЛАСНІ, СМІЛИВІ ХЛОПЦІ!!!!!!)))))

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика