Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
01
Лют

Флаєри і Баннери для ЛТУ [+ приклади робіт]

Главная » Мії Діла » Флаєри і Баннери для ЛТУ [+ приклади робіт]

... так от, про дизайн. Рекламної продукції. Сьогодні є привід поділитись своїми надбаннями в дизайні флаєрів і величезних банерів. Чому? Тому що зараз я в Дніпрі і останні три дні я тільки тим і займався, що складав з різноманітних малюночків, фоточок, фонів і бекграундів макети флаєрів і банерів для ЛТУ. На півроку наперід. Щоб звільнити себе для роботи «на розвиток».

Про проект ЛТУ і свої плани по ньому я писав раніше. Але то більше по сайту. В цій статті мова про візуальну підготовку символів.

Що для мене важить така робота я також вже писав (з картинками) в статті «Про макети квартальних календарів для АМ-Т».

Перед тим як розпочати тільки залишу памятку, що робота ця — ризикова, якщо можна так виразитись. Ідея може прийти в голову... а може й не прийти. Грані фото чи фони можуть зустрітись... а можуть і не зустрітись. Так що, не знаю як у дизайнерів-монстрів своєї справи, а в мене, як і з кліпчиками. Сідаєш, вмикаєш і вмикаєшся і не знаєш, що буде на виході.  Так що, сам процес — це як подорож в невідоме.

З вересня 2011-го року назбиралось вже й чимало робіт. І я вирішив глянути, — чи в одному стилі роблено, яке загальне враження. Ну, і щоб залишити в пам`ті.

Задача поставала така: створити комплекс макетів, кожен з яких був би рекламою і символом окремого турніру по танцям, але при тому легко впізнавався і творив єдиний образ належності до Ліги танцю України.

І завдання це я спочатку, як і годиться, ставив не собі, а матьорим дизайнерам. Перший — лінивий і не обтяжує себе дотриманням слова, інший (ша) не вловила сутності завдання. Я все ж наполягав, що не маю сам робити макети, шукав далі дизайнерів. Але за ту ціну, яку готова була платити організація не можливо було знайти спеціаліста належного рівня на такі завдання. Пропускаю момент, коли дозволив пройти одному з макетів в друк (керівництво Ліги знайшли десь полудизайнера і швидко зробили). Після того, як мені до рук потрапив той флаєр, мені стало сумно за те, що стільки всього робилось на сайті, стільки створювався образ сильної, сучасної, модернової організації... І все це можна розчавити отакими от, вибачте, «какашками», а не флаєрами.

Розізлився, й зробив сам. Хоча знаю, що це найперша помилка підприємця — думати, що окрім тебе ніхто краще не зробить. Я так не думаю, але де ж вони??? То, зробив я один раз. Охнули. Зробив другий... І втягнувся.

Отак от з керівників перетворюються назад в працівників. Як для підприємця — це не зовсім добре. Невпорався.

Як би там не було, результатом я задоволений. Окрім того, це все оплачується, а також я отримав неоціненний досвід, вдосконалив свої навички.

Харош тріпатись. Представляю все в порядку виходів. 

1. Флаєр для змаганнь зі спортивно-бальних танців «Відкриття танцювального сезону 2011—2012».

Це швидкоруч зроблений банер. я за нього навіть плати не брав. Зробив спочатку для сайту таку замальовку, а потім неї перетворили у флаєр. А потім виникла ідея, що це цікавіше, дешевше і, навіть, гарніше за окремі кольорові рекламні листівки А4. Флаєр прикріплюється до ентрі (запрошення і програма змаганнь). Люди перший раз зустрічають образ турніру. Такий же образ — на сайті. І в такому ж стилі робиться великий (3м х 1,5м) банер.  Першим був цей. Флаєр:

2. Банер для турніру «Кавовий блюз»

Тоді я так і не зрозумів, що в цій подвійній назві є лейтмотивом — Кава чи Блюз. За блюз на турнірі намагались видати танець фокстрот (а я з цим не зовсім згоден. Для мене блюз — це нєгри і губна гармоніка), і тому мотивом вибрано Каву.

3. Банер на турнір «Танцювальна ШоКоЛАДНИЦЯ»

Перед турніром «Кавовий блюз» проходив турнір по танцам для сольниць, тобто дівчат без пари (партнери в бальних танцах в навіс золота, чого наприклад не можна сказать про дівчат для боксу). Банер видався таким:

4. Флаєр для «ЧЕМПІОНАТ серед школярів і студентів (осінь)»

Ось цей флаєр на якому я зірвався. якщо ті попередні ще витерпів, вони пройшли в друк (хоча банери, як видно вже сам робив), то на чемпіонаті не витримав і сам взяв і переробив макет по людськи. Вийшло так.

Цей макет я ось недавно перетворював на такий же, але трішки інший. Для весняного такого ж чемпіонату України. Тобто нижче, файли, яких ще не бачили. Проекти. ))) Серйозно.

5. Флаєр для дитячого турніру «Миколаєва ЗІРКА»

З цього моменту вже відпрацьовано єдиний стиль і я в ньому продовжую творити.

6. Швидко потрібно було зробити флаєр для вистави «Новий рік з ЛТУ». Зробив

Замість ангелочків — дракошу, фон на інший, слова — програма. «И делов-то...»

Замовнику сподобалось. Кажуть, треба ще швидше банер вертикальний. Добре.

7. Банер «Святкуймо разом»

8. Флаєр «Зимовий ПРОМЕНАД»

З запізненням, тому як відкритка пішов. без дат і без слів. Оце мені подобається

Дуже замовнику сподобався. Попросили зробити й банер.

9. Банер для турніру по танцям «Зимовий ПРОМЕНАД»

Бачив цей банер вживу. Виглядало дійсно круто. Приємно дивитись на свою якісну роботу. І не розумію тих, хто може робити щось «аби як». Вже якщо робиш, то — роби. Кожен раз перестрибуючи на новий для тебе рівень.

10. Флаєр для турніру «Вальс для Валентина»

Ось з цього починаючи — це те, про що ще не знають танцюристи. Зробив ось-ось на днях. А самі турніри ще будуть. З приводу цього флаєру. Думав, буде сама легка робота. Серця два вставив, якусь розмальовку і допобачення. Ан, ні. Возився з ним найдовше і все рівно не на 90 % задоволений результатом. На 100 % — це взагалі не можливо. Завжди є простір, куди можна рости. Ось цей великомучений флаєр.

А банер виглядає так:

11. Флаєр для турніру «Танцювальна ХУРТОВИНА»

Ще тільки «з печі». Ще гарячий. )))

а банер виглядає так:

12. Флаєр для турніру «Весняне ТАНГО»

Цікава історія. Сидів, мучився, картинки підбирав... Шось таке вийшло. Незадоволений. не бачу тут ТАНГО. А воно тут має бути акцентом. Не знаю, як поєднати «Весняне» і «Танго». Для мене танго може бути ТІЛЬКИ Аргентинським. Те, що вони танцюють на конкурсах — це, вибачте знавці, кастроване танго. Чіткий ритм «пум-пум-пум», ніякого простору і пристрасті про яку  бальники говорять. Весняне танго — це танго на вулицях міст бразилії чи аргентини, біля якогось кафе. Та, розуміючи, що замовнику треба листячка, травичка та пташки, доробив оце осьо і вислав замовнику. Пізно було.

Вже пізно було. Ліг спати... Але воно ж муляє... Підхопився. І давай перероблювати. Зробив концептуально інший макет. І теж вислав в 3 ночі.

а банер пізніше зробив такий:

На ранок приходить відповідь, що весна — супер, залишаємо. А чорний треба переназвати. Буде ще один турнір...

13. Флаєр для турніру, що ще тільки в думках — «Танцювальне ДЕЖАВЮ»

Отак от. Малюєш-малюєш, і не знаєш як складеться доля твого творіння. ))) Але, як казав Лесь Подрев`янський (окрім того, що пише з матюками, він ще й — художник): «Картини — як дочки. Їх потрібно віддавати заміж. Віддав заміж — усьо, там її доля».

До речі, цей флаєр — секретна інформація. Так шо — нікому. ;)

Вже можна. Тому що це черговий апгрейд сторінки. Ось такий ще й банер зробив для цього здвоєнного турніру:

а ВЗАГАЛІ ТО, це була тільки моя викрутаса... і, як видно, взяла та породила ідею.
Ідею подвоєного турніру. Друга половина дня (вечірнє відділення) для дорослих — «Танцювальне Дежавю» (малюнки згори), а перша половина дня (денне відділення) для діточок — «Сонячні стежки». Це виглядатиме ось так. Флаєр:

а банер так:

14. Флаєр для ЧЕМПІОНАТУ України (весна)

Просто прихорошив минулий, зробив його більш живим і яскравим, з всілякими деталями. А, ми ж пам`ятаємо, що деталі творят ціле, творят образ.

А банер такий:

15. Флаєр для фестивалю-конкурсу «Золотий КАШТАН»

16. Банер для «Золотого КАШТАНу»

Апгрейд. Прийшлось переробити банер. Врешті-решт, ось цей варіант остаточний:

Мені вертикальні банери подобаються. Помітні і яскраві вдаються.

17. Флаєр для «Кубок ЛТУ 2012»

Остання на сьогодняшній день робота — флаєр для турніра, що відбудеться в квітні. Останнього турніру сезону весна. Моя робота по візуалці виконана. Я задоволений.

А банер виглядає так:

Якщо додивились до кінця, проханнячко написати коментарик. Мені ж треба розвиватись. А інший погляд, думка — це завжди цінно, якщо в тему.

П.С. Хто може творити такі штуки, без мого втручання і постійного направлення, звяжіться зі мною, в мене є для вас робота. Всі моє контакти на сторінці «Звязок зі мною»

А в цілому, маємо за рік — всі символи для всіх турнірів. Марафет є. Потрібно тільки далі тримати марку на самих турнірах. Щоб внутрішнє відповідало зовнішньому.

А це вже не від мене залежить. )))

Сьогодні можна спати спокійно.

А взагалі-то, я інженер-механік за дипломом. Вчителював в технікумі, був журналістом і головним редактором журналу, начальником департаменту, начальником відділу маркетингу. А зараз займаюсь цим ось. і не тільки. Так життя склалось. І хто зна, що далі буде.

Та, як би там не було — принцип залишається незмінним: «Не можна робити щось упівсили. Якщо працюєш — то ПРАЦЮЙ, якщо відпочиваєi — ВІДПОЧИВАЙ, якщо живеш — ЖИВИ». Живи на повну.

"Вчитись і час від часу повторювати науку, чи хіба це не приємно? Зустріти ДРУГА, що прибув здалеку, чи хіба це не радісно? Людина залишається в невІдомості і НЕ відчуває обрAзи, чи хіба це не благородний муж?", так казав Конфуцій. )))

Схожі записи:

Як я строю хату. Оформлення документів
Літо (2011/2009) і Влад [+відео]
Сага. ДРУГ. Частина 2-га. "Коли видається шанс..." [+ відео]

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

  • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
  • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
  • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
  • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
  • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
  • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
  • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
  • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
  • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика