Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
10
Лип

Фразочка тижня (чи місяця... як буде)

Главная » Мої Думки » Фразочка тижня (чи місяця... як буде)

Заведу сторінку. Буду сюди вписувати всі фразочки тижня, чи місяці (чи як вже ж станеться).  Ті що в лівому сайдбарі згори.  Частенько читаєш книжку якусь, чи журнал, чи забор... :) А там розумні або смішні якісь речі, що якось в тобі теж відгукнулись, відлунали. Так як це — сайт-щоденник, то буду залишати ці фрази тут. )))

 

1. ... (перше що написав 05.08.2011)

2. «Вищі сили лише підтримують те, що залежить суто від тебе!» Оксана Забужко, журнал «Країна» (10.08.2011)

3.  Восточная концепция: «Женщина отвечает за єрекцию, мужчина — за оргазм женщины»  (12.08.2011)

4. Читав старющу книжку для школярів — «Развивайте дар слова». А там єпиграф...-

«Оно не звук окостенелый,

Не просто некий матерьял,

Нет, слово — это тоже дело,

Как Ленин часто повторял!»

А.Твардовский

5. 

Чоловіче, не шукай жінку. Шукай бабло.

І жінки тебе самі знайдуть.  (23.08.2011)

6. «Бог може пожартувати. Наприклад, виконати наші бажання», Ядвіга Поплавська  (29.08.2011)

7. «Нужно учиться нужному. А нужно то, что нужно прямо сегодня. То, что будет нужно завтра — учитесь завтра. Отбросив ненужное — вы сэкономите 98-99% времени. Самый быстрый путь к успеху — не спешить. Самый медленный путь к успеху — откладывать!  (з розсилки Юрія Мороза)», з розсилки Юрія Мороза (01.09.2011)

8. «Пливу не туди, куди вітер дує, а туди, куди парус поставлю», сестричка Наташа десь вичитала (02.09.2011)

9. «Куди не кинеш оком осмисленим, ... кругом х...ня!», з інтерв`ю Леся Подерв`янського журналу «ШО» (04.09.2011)

10. «Не можливо рухатись далі, не визнаючи (знецінючи) сьогоденні досягнення» зі сторінки фейсбук Антона Сємьонова (12.09.2011)

11. «Це кайф, бачити як світ змінюється від наших рішеннь. Це неймовірно. Особливо для чоловіків, задача котрих, взагалі-то, перевтілювати і „оплодотворять“ цей світ своїми ідеями» натрапив в коментах одного з подкастів на под-фм.

12. «Найкращий спадок, котрий ви можете залишити дітям — це ваші щоденники», Дж. Рон (26.09.2011)

13. "

Не обязательно делать все время совершенные шедевры — это невозможно. Наше дело не в том, чтобы производить совершенные произведения; мы просто должны сделать то, что мы делаем, как можно лучше. В итоге, конечно, можно сделать что-то очень скучное. Но нужно все время рисковать. Нужно сделать что-то, что ты еще не делал. И в то же время — то, что хочется делать. 

", Борис Гребенщиков в одному з інтерв`ю.

14. «Єслі шото дєлать — шото будєт, єслі нічего нє дєлать — нічєго нє будєт», один дід-самогонщик з Закарпаття (12.10.2011)

15. "Тренируйся с теми, кто сильне! Люби того, кого нельзя! Не сдавайся там, где сдаются другие! «, з інтернету. побачив на сторінці Юлі Шкуренко з ВКонтакті (24.10.2011)

16. „Лекго мріяти, коли шанс утілити ці прагнення дуже віддалений. У ту хвилину, коли отримуєш засоби здійснити мрію, життя стає набагато жорсткішим. Стаєш відповідальним за те, чи вона збудеться“,  Стів Джобс, земля йому пухом (27.10.2011)

 17. „Доля — це НЕ питання випадку, доля — це питання вибору. Або вибираєш ти, або твоє життя стає питанням чужого вибору“,  невідомий автор (21.12.2011)

18. „Не змінюються тільки наймудріші... та найдурніші“, Конфуцій (26.12.2011)

19. «Коли збереженнь разом з доходами від інвестицій вистачає на півроку наперід  -  це фінансова незалежність», з журналу „Фокус“ (5.01.2012)

20. „Людина настільки має користуватись усім створеним, наскільки воно допомагає йому рухатись до його мети. І настільки має від нього відмовитись, наскільки воно йому в цьому заважає“, Ігнатій Лойолла, засновник ордену ієзуїтів (18.01.2012)

21. „Милість Творця безмежна, але Він невблаганний в Своїй суворості до тих, хто не наважується та не осмілюється діяти!“, з книжки Пауло КоельО (26.01.2012)

22. „Якщо ти не можеш допомогти собі сам, то й тищща людей тобі не допоможе“, з кодексу Варвара (31.01.2012)

23. »Вчитись і час від часу повторювати науку, чи хіба це не приємно? Зустріти ДРУГА, що прибув здалеку, чи хіба це не радісно? Людина залишається в невІдомості і НЕ відчуває образи, чи хіба це не благородний муж?«, так казав Валерій Іванов, переказуючи слова Кунцзи (що в народі знаний як Конфуцій ). І це буде девізом нашої зутрічі на вихідних. Чи хіба це не кайф?  (31.01.2012)

24. „Давні єгиптяни вірили, що перед воротами раю перед нами постануть два запитання: 1) чи знайшов ти радістьт в житті?; 2) чи приніс ти радість в життя іншого?“, зі сторінки Фейсбук Наталії Пугач (02.02.2012)

25. „Когда мне говорят, что я раб самого себя, что вкалываю по 12-14 часов, то я смотрю на них и улыбаюсь. Потому что я ЗНАЮ, что делаю и куда иду. А они планируют свою жизнь, хотя не знают ничего о том, что ЗНАЕТ их работодатель. Не знаю, как для кого, а для меня СВОБОДА — это возможность ЗНАТЬ. И никто никогда не будет знать о будущем лучше того, кто сам определяет свое будущее. Возможно, я не могу повлиять на процессы в стране в целом, но я полностью отвечаю за свои действия не только перед заказчиком, но и перед самим собой. И от этого мне приятно и тепло внутри. Мне комфортно. Я предприниматель. Я хозяин.“, з записок одного підприємця (03.02.2012)

26. „Запитують: Чи довго ще чекати змін на краще? Відповідають: Якщо чекати — то, довго!“, улюблена фраза Сергія Кокшарова, відомого блогера (http://devaka.ru/) з Дніпропетрівська (03.02.2012)

27. Cамый быстрый путь к успеху — нe cпешить.
Самый медленный путь к успеху — откладывать.
28. „Змінюй себе, а не статуси“, в стрічці статусів однієї зі сторінок ВКонтакті (13.02.1979)
29. Нема сил відмовиться. Ставлю кусок вірша Абу аль Фаріда. Просто, — один з моїх улюблених віршів.
Я не всегда смогу быть рядом там
где лодки недругов причалят к берегам

ты защитить смогла бы и себя
любя.

Не ум, а сердце любит, и ему
Понятно непонятное уму.

А сердце немо. Дышит глубина,
Неизреченной мудрости полна.

И в тайне тайн, в глубинной той ночи
Я слышал приказание: «Молчи!»

Пускай о том, что там, в груди живёт,
Не знают рёбра и не знает рот.

Пускай не смеет и не сможет речь
В словесность бессловесное облечь.

Солги глазам и ясность спрячь в туман —
Живую правду сохранит обман.

Прямые речи обратятся в ложь,
И только притчей тайну сбережёшь.

И тем, кто просит точных, ясных слов,
Я лишь молчанье предложить готов.

Я сам, любовь в молчанье углубя,
Храню её от самого себя,

От глаз и мыслей и от рук своих, ―
Да не присвоят то, что больше их:

Глаза воспримут образ, имя — слух,
Но только дух обнимет цельный дух!

И если имя знает мой язык, ―
А он хранить молчанье не привык, ―

Он прокричит, что имя — это ты,
И ты уйдёшь в глубины немоты.

И я с тобой. Покуда дух — живой,
Он пленный дух. Не ты моя, я — твой.

Абу аль Фарид.

30. „Оценивать (критически) чужое творчество можно одним способом — сделать лучше, показать как надо. Все остальное — зависть“, з розсилки Юрія Мороза. Дуже правильна думка (02.03.2012).

31. »Люди говорять: Як Ви гарно сказали. Але ще ніхто не сказав мені який добрий після ваших слів я став"Любомир Гузар (15.03.2012).

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці — є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

33. «В світі фальшу потрібна неабияка сміливість, щоби бути СПРАВЖНІМ», з реклами одного бурботу

34. «Вы не можете заработать деньги, не продавая что-то существенное. Вы не можете сделать что-то существенное, не проявив свое воображение. Вы не можете иметь воображение, не предаваясь идее создать что-то ценное для других людей.», зі слів Джеймса Альтушера. і він же, продовжує «Только свободное время, воображение, творческие способности и умение исчезать помогут вам создать ту ценность, которую никто и никогда не создавал прежде в человеческой истории.»

Схожі записи:

Літо (2011/2009) і Влад [+відео]
Мені сьогодні 32! і таке буває... :)
Мої 365. 40-ва неділя (10.09.2012-16.09.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

  • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
  • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
  • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
  • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
  • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
  • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
  • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
  • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
  • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика