Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
28
Сер

Моя Кімната і Мій Маєток :). Ефект присутності [3D-тури]

Главная » Моя Хата, Обране » Моя Кімната і Мій Маєток :). Ефект присутності [3D-тури]

Моя Кімната — це мій простір, місце де мені затишно. ... а інколи бувало затишно, ще й не тільки мені. ;)


Половину з меблів, що є в моїй кімнаті зробив власноруч (раніше якось більше часту було на роботу з деревиною). Зараз я живу в батьківській хаті з батьками, але за метрів двісті від нашого дому вже будується мій власний маєток. Задумав робити одразу всі необхідні будівлі — Хата-Сауна-Гараж.

Інша справа — мій майбутній Маєток (можна й так назвати). Рік тому, там ще нічого не було — город. Зараз вже три споруди, дві з яких вже будуть вкриті цієї осіні.

Ми вже віртуально гуляли по Рожівці (цилінтричні панормами), а також пройшлись понад горою з рожівського пісчаного кар`єру в віртуальній прогулянці по лісам і пагорбам Рожівки (теж циліндричні панорами, але вже з навігацією і деякими смачними фішками? тіпа сонячного зайчика прямо в око).

В анонсі попередньої серії триде-турів казано так:

"В наступній серії: «Моя кімната — ефект присутності» (повна сферична 3d-панорама моєї кімнати ), а також «Мій майбутній дім МРІЇ» (віртуальний тур — з трьох панорам — по моєму участку, де споруджую дім моєї мрії. Я би навіть сказав — маєток). І це ще тільки початок..."

І як і обіцяв, продовжу серію ще кращим і якіснішим матеріалом — сферичні панормами і віртуальні 3D-тури.

Перше — сферична панорама (3D-тур по моїй кімнаті) — можна наближати й віддаляти, здіймати голову догори і подивитись під ноги (не лякайтесь, я там себе домалював).:)

Моя Кімната в батьківській хаті

Друге — віртуальний тур (3D-тур по моєму участку, на якому будуюсь). Тут особливість в тому, що є місця переходу з однієї панорами до іншої. Побачите підсвітку стрілочки — натискаєте і вас переносить в інше місце або показує якусь інформацію. Політаємо??? ;) Тільки обережніше. Файл важить 6 Мб (віртуальний тур, як не як).

Віртуальний тур по моєму участку


П.С. В пост-скриптумі (п.с.) кожної серії віртуальних турів я фіксую етапи того, як я дійшов до кожного з етапів (вибачайте за тавтологію... чи туфтологію).

В попередніх серіях я вже розписував, як взагалі мені закортіло оволодіти такими от інтернет-штучками і чому.

Взявся за діло. Вивчення теми і пошук інформації. Блін, до чого ж інтернет — сміттєзвалище. Відчув себе бомжом. Із кучі незрозуміло чого витягував якісь обривки неповної інформації. То куфайка чиясь, собаками погризена, то чобіт без пари.

Ну,... щось, да й назбирав, почистив і почав одягати на себе. Так, більш на чуйці, навчився робити циліндричні панорми. А далі, що не робив, ніяк не міг зрозуміти, як же зробити оті класнючі сферичні панормами, да ще й простим фотиком (в мене простюща мильниця, а нормальний апарат тільки в планах)...

Шукав-шукав, знайшов курс молодого бійця-сферофотоапаратчіка — Курс Сергія Жука. Курс платний. Інформація мені потрібна. Заплатив і отримав. Курс мені допоміг зрозуміти як працювати фотоапаратом і зментшувати обєми файлів. Я почав робити сферичні панорамні знімки. За що автору курса дуже велика подяка. Для початківця цей курс — саме то. Я використовую зараз і інші програми і технології, про котрі не йшлося в курсі, але без цього етапу, мабудь що не вийшов би на той досвід, котрим володію зараз. Зараз і сам можу курси робити. До речі, це ідея!

Що було далі — в наступному журналі. А далі — тьма-тьмуща програмного забезпечення, потреба в професійній спеціальній техніці і вивчення фішки — VR Object — тобто створення об`єктних фільмів (віртуальних об`єктів, навіть назви конкретної в нашій і російській мові нема ще). 

І вже поступили перші замовлення. 

Заходьте!

 


Схожі записи:

Мото Експедиція по Чернігівській області. Два береги Десни за один день. [+ відео + фото]
Як в задоволення рубати дрова [+відео]
Мої 365. 37-та неділя (20.08.2012-26.08.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "Моя Кімната і Мій Маєток :). Ефект присутності [3D-тури]" Коментування вимкнено

 1. Борисыч коментує:

  Андрюха. Ну это капец! Ну просто охренеть. Или даже ох...ть. Нифигово ты наблатыкался. Я как у тебя в комнате побывал...аж чаем зеленым пахнет)))! Круто! Молоток!

 2. Андрій Марченко коментує:

  Спасибо, Андрюх. Рад что именно ты оценил. Так как твое одобрение для меня очень много значит. Через месяц выйдет еще парочку виртуальных моих дел.. Думаю, раз это понравилось — то тоже может удивить и порадовать..))) Заходи! Всегда рад.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика