Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
18
Сер

Ліси і пагорби Рожівки. Віртуальний тур (продовження)

Главная » Моя Рожівка, Обране » Ліси і пагорби Рожівки. Віртуальний тур (продовження)

Як і обіцяв, продовжую цикл «Віртуальних турів» і «3D-панорам». Минулого разу, в прогулянці по Рожівці можна було побувати... в Рожівці. На перехрестях біля магазинів і автобусної зупинки, біля сільської ради та дитсадка, на озері (ганделик «Водограй»), а також на перехресті біля гаража.

Сьогодні підем до кар`єру, заглянем на болото та пройдемся трішки під горою, а також подивимось навколо, стоячи на Рожівській горі...

Хоча це все ще тільки циліндричні панорами (не побачите неба над головою і землі під ногами), але на цей є вже суттєві удосконалення...

Всі панорами вже мають панель навігації, піктограму збільшення, а в деяких навіть сонячні зайчики в око можуть заскочити,... обережно)))

Нагадаю, що ідея ця виникла з бажання залишити Рожівку в пам`яті такою якою вона є от, наприклад, зараз, влітку 2011  року.

Ще приміточка. Покрутитись, подивитись, приблизити, віддалити. Все це за допомогою мишки, або навігаційних піктограм 3Д-панорам. В сьогоднішній серії вже є навігаційні піктограмки.

Ну, а тепер, ходімо!

Поляна за кар`єром в Рожівці

Прогулянка по Рожівці. Поляна за кар`єром

Багато кому, і мені також, це місце багато чого може нагадати... Саме ця поляна згадується у віршику "Свині не винні", саме ця поляна з`являється в кадрах кліпу "Старі фотографії" (скоро викладу і на сайті). Зараз на цьому місці, як видно, розвалено шалашик... Мо, наступні покоління все відновлять )))

 

Пісчаний кар`єр в Рожівці

Прогулянка по Рожівці. Пісчаний кар`єр

Рожівка. На болоті.

Прогулянка по Рожівці. На болоті

Шеверенив Яр

Прогулянка по Рожівці. ШеверунИв Яр

Під горою

Прогулянка по Рожівці. Під горою

Ще називають Пиндюрова гора (Пиндюра живе поруч).

Погляд з краю гори

Прогулянка по Рожівці. На горі

От і все на сьогодні. Сподіваюсь, вам сподобалось. Якщо так, залиште коментар. 

 

В наступній серії: «Моя кімната — ефект присутності» (повна сферична 3d-панорама моєї кімнати ), а також «Мій майбутній дім МРІЇ» (віртуальний тур — з трьох панорам — по моєму участку, де споруджую дім моєї мрії. Я би навіть сказав — маєток). І це ще тільки початок...

П.С. Майже забув вже... я ж обіців розповісти, як я взагалі до цього дійшов. Так от... Ще колись давно, коли я працював технічним редактором в журналі «Авто-Сервіс». Якось ми з нашим фотографом натрапили на щось дивне в інтернеті. На одному з сайтів можна було зайти в якусь церкву, ніби насправді. «Підняти голову», покрутитись. Це був не відбиток як на фотокартці, це було щось більш живе. ))) Тоді це мене дуже вразило. Тим більше, що про цифрову фотографію тоді ще мало хто серйозно думав. А тут таке диво. Якийсь час я шукав відповідь, що то було, але потім підзабув. Тоді я навіть не здогадувався, що такі штучки називаються 3D-панорами і віртуальні тури. На довгий час я навіть не цікавився темою (тому що не знав, що це таке). Думав, що для цього потрібно супер-пупер обладнання і спец-складні програми. Раніше — можливо. Але і технології летять і мої здібності і знання дещо виросли.

І от нещодавно (на початку літа), перед поїздкою в Карпати (веломандрівка ЧІФ 2011) я шукав в інтернеті, де б нам зупинитись наприкінці поїздки... і натрапив на сайт готелю-сауни-ресторану «Будьмо». А там вже на віртуальні тури. Саме завдяки тому, що їх сайт так оформлено, мій вибір і зупинився на цьому місці. :)

При цьому, в голові вже стояло завдання — я теж буду вміти робити такі фото і вставляти них в сайти. )))

І я це вже вмію. Як саме я прийшов до цього, я розкажу в наступній серії віртуальних турів по Рожівці. :)

Нехай щастить. Вєчно ваш, Андрій Марченко

 


Схожі записи:

Дражнилки почуті в Рожівці :)
Лого для Рожівки. Логотип для сайту с. Рожівка
З Пухівки до Києва (гідропарк) по Десні на байдарці [+ відеорепортаж]

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "Ліси і пагорби Рожівки. Віртуальний тур (продовження)" Коментування вимкнено

 1. Іннулька коментує:

  ВІд проглянутого...я згадала....як взимку, я з В.О.Шуляком на клейонці з гори cпускались....блин так класно....а потом вся ж*па в синяках була))))))но покатались супер!!)))))

  Дякую Андрію...що нагадав про веселі дні...)))))цьомкаю тебе)))

 2. Іннулька коментує:

  ахахха..ще згадала...як ми гуляли в лісі Рожівському, не помню який був привід, і Іщучка сіла з розгону на лавочку, товщина якої чуть більше чим мій палець, і ми так грохнулись....я так ударилась задницей об обломок який остався в землі, думала що в мене буде ще одна ж*па....короче є що згадати...

  Дякую за піднятий настрій!!!!!

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика