Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
18
Жов

Макет квартального календаря для компанії АМ-Т [+ різні варіанти :)]

Главная » Мії Діла » Макет квартального календаря для компанії АМ-Т [+ різні варіанти :)]


Буває, що я ще й дизайнеркую))) дизанерую... дизайнерю... чи як там в біса правильно. Короче кажучи, в фотошопі роблю клієнтам всілякі рекламні макети, плакати, банери, флайєри... і всякі такі штуки. Мені подобається цим займатись.

Але зазвичай, цю роботу я віддаю більш досвідченим дизайнерам або просто тим, хто так себе називає... А сам займаюсь управлінням процесом, ідейним наповненням рекламної чи іншої якоїсь кампанії.

Але ... от завжди ці але... Люди є люди. І, так трапляється бува, що ті, хто називають себе дизайнерами, чи то від лінності розуму, чи то від непрофесіоналізму, чи то від невміння тримати своє слово, підводять мене.

І коли залишається зовсім обмаль часу на пошук і домовленності з новим дизайнером, мені приходиться в дуже короткі терміни самому виконувати роботу

Саме цікаве те, що й оплачую людям як скажуть, і ТЗ розписую, і завдання формую наче ж зрозумілим і для школяриків... Але,... от знову ці але. Просто різні люди.

 

Та, як не крути, за останні роки, в мені прижилась одна дуже гарна і корисна особливість — приймати все як є і радіти життю таким, як воно є. Не нити, а брати і робити. І як би там не було — робити з кайфом. )))

Це головне. Жити з кайфом, з радістю. Бо, кожна мить безцінна. І як каже мій Друг Валєра: «цена души — безсмертие и битва за нее колоссальная».

 

Шось на філософію затягнуло... Це ж стаття про роботу, тассать...

Про роботу. Так от, коли трапляєтся, що сам сідаю вночі і роблю макети реклами, флаєрів, календарів, сайтів і всяке таке — це для мене така ж захоплююча подорож, як з кліпами.

Купляєш собі на ніч багацько печеня і гарного чорного чаю (чорного, саме чорного в ніч).

Мій здоровецький комп`ютер з відкритим фотожопом, надихаюча музика, чисті аркуші паперу з різнокольоровими ручками під рукою.  Поїхали.

 

Знаю, що сам дуже прискіпливий не тільки до чужої, але й до своєї роботи. І якщо казати про дизайн (а саме, дизайн рекламних макетів), то вважаю, що потрібно зробити таку основу, такий «контейнер» макету, щоб щоби туди потім не вставили (в «контейнер», в основу макету) все виглядало гармонійно. Хоч жопу з викруткою в ній — має виглядати гармонійно в основі макету. Оце я вважаю майстерністю, якої завжди вимагав від дизайнера.

Є й інші методи. Можна піти від символу і все підпорядкувати йому... але то в більш художньому стилі. І зовсім інша історія, коли взагалі всю кампанію потрібно підпорядкувати одній великій ідеї, провести червоною ниткою один образ, котрий має залишитись в головах реципієнтів. )))

Наприклад як рекламна кампанія «Танцювального бульвару», про яку я писав. 

А для плакатів, квартальних настінних календарів більш, на мою скромну думку, підходить перший варіант. І саме той дизайнер професійний, котрий може створити універсальну основу, в яку можна покласти що завгодно.

Так, універсальність основи створює «рамки», але в цьому просторі можна знайти цілий світ і бути вільним. А то бувають такі «специ», що кажуть: «ні, це продовгуватий макет, сюди не можливо зробити сюжет про людей. змінюйте на вертикальний». Це такі специ. Коли я в гуморі, просто беру таким і за півгодини показую, що все можливо.

Для прикладу хочу навести тут останню роботу — квартальний календар на 2012 рік для компанії «АМ-Технологія» (мій улюблений клієнт). Повторив макет минулого року (так клієнт захотів... так вже  їм сподобались макети що я наробив за ніч в минулому році, що вони й на цей рік залишили такі ж). Змінив тільки цифру — рік. Коли зайшов в папки цього проекту, що робив минулого року, натрапив на превьюшки різних варіантів.  Згадав, посміявся і вирішив сюди впаяти це все.

Односкладно, — коли ти робиш щось ніби серйозне, хочеться подуркувати. А я теж, як і ви, з тих людей, котрих так і тягне заржати на серйозному мєропріятії.

І співпрацюю я з такими ж однодумцями.

Ось результати (щоб розгледіти, просто клацніть по іллюстрації):

Квартальний календар на тему Шиномонтаж-шиноремонт Квартальний календар на тему Антикорозійна обробка і захист від корозії

Топ червоненького (про збільшення аналогічно — просто клацнуть):

Топ синенького такого (вже й не повторюю про збільшення):

Те, про що й й говорив... Як видно, головне створити основу. Якщо для ТЕСН (червоненький) була у виробника така шикарна картинка з шиною і хламом різним, а з цим вже дуже легко працювати... То для дінітрола такого образу не було. А що можна зробити для хімії? Для бочок з мазутою. Московські і мінські колеги зробили своїм клієнтам цікаві речі, але я в них не випросив цих образів за три роки роботи в автомеханіці. Жадьоби. А тут потрібно за ніч.

От і працює метод — універсального «контейнера». Головне, що на основі цього стилю (контейнеру) можна хоч всю рекламну кампанію розроблювати на наступні три роки... Такі результати мені подобаються. 

Так бува, що й інколи не людина приклашає місце, а місце (оточення) формує образ людини.  і тд  і тп... знову хвілософствування... ))

Коли вже 4 ранку, і вже все ніби вдалось... Починаєш заглядати проміжні варіанти, на дуркування... )))

І от що знаходиш.

Нєт, шоб зробити все офіційно і спати лягти... 

про збільшення повторювати??? добре, щоб збільшити — просто клацніть на фоточці

але як же, спати... от завдяки цим проміжним варіантам і отримався основний варіант.

І у Пушкіна, кажуть, були вірші з матюками)))

а ще, недавно прочитав, що всіх поетів серйозних, але більш менш людяних, тягнуло на еротичну або сатиричну поезію. Наскільки б серйозним не був письменник чи поет. Думаєте в оцьому малюванні макетів по іншому.

Ні, якщо робити роботу з кайфом, хочеться подуркувати... ь)))

Отаке :)

Вєчно Ваш, Андрій Марченко.

П.С.  А як у вас проходить щось подібне. Поділіться. :)

 

Схожі записи:

Мої Друзі: кліпчик "Старі Фотографії" [+відео]
Мої 365. 20-та неділя (23.04.2012 - 29.04.2012)
Мої 365. 27-та неділя (11.06.2012-17.06.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

До запису "Макет квартального календаря для компанії АМ-Т [+ різні варіанти :)]" Коментування вимкнено

 1. Ната коментує:

  Я тебе люблю)))))

 2. stas коментує:

  отличная идея =))

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика