Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
05
Бер

Мої 365. 12-та неділя (27.02.2012 — 04.03.2012)

Главная » Мої 365 » Мої 365. 12-та неділя (27.02.2012 — 04.03.2012)

Тиждень 12-й. Я вже у славному місті — Львові. Звикаю. Зовсім все по іншому ніж в Дніпропетровську. Настрій минулого 11-го тижня, завдяки обстановці наче б то й розвіявся. Але не зовсім.

Львів гарний у будь-яку пору року. Центр Львова. Мені пощастило поселитись в самому центрі Львова. По вулиці Вірменська. Куди не кинь оком — всюди історичні памятки.

Одразу ж влився в життя. Тренування — з вівторка. В середу вже був на концерті. В неділю ще одне тренування по паркуру. А чого сидіти?..

Колаж з подій 12-го тижня!
 

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}
[це стосується всіх фото на сторінці]

В двох словах: Перший тиждень у Львові. Ну,... якось так.

Музика тижня:  Старенький олдскульний репчік – «Бродяга» (Мр. БігМак), а також згадалась чудова група «Братья Улыбайте». Розмістив цілу збірку на своїй сторінці ВКонтакті. Слухаємо, ділимось позитивними вараженнями )))

З цікавого за недільку:

 • квартира в самому центрі Львова з шикарними умовами (віртуальний тур нижче) може бути за 2000 грн в місяць. Ще й досі повірити не можу;
 • яким би крутим не був Facebook... у Вконтакті є маса приємних і дуже зручних фішок. От, наприклад, музика. Вже звик не шукати на торентах чи де-інде якусь випадково згадану пісеньку. Набираєш у Вконтакті — і слухаєш. Тільки б Вконтакті не зробили помилку і не стали повторювати за Фейсбуком ці рагульні хроніки...
 • класний фільм-серіал «Дело было на Кубани». Дмитро Дюжев в головній. 8 серій. Весілля, вибір, хлопець, що любить природу і дівчина з претензіями, і про те, як люди змінюються... Зйомки з природою. Сюжет — захоплюючий. Фрази — чіпляючі («найкращі ліки від кохання — інше кохання»). Можу рекомендувати;
 • інтерв`ю Іцхака Пентосевича на бізнес-радіо в програмі «Психологія грошей» у Балашова. Потихенько починаю бачити Балашова в іншому непривабливому світлі. Передачу слухав у повторі (коли працюю, включаю або радіо, або якусь передачу навчальну, або фільм в маленькому віконці). Тут Балашов вів себе як понтовитий фраєр. І виглядав сопляком поряд з дійсно спеціалістом своєї справи. Не можна стверджуватись за рахунок принижування інших. От і напоровся дядя Гєна на  серйозного опонента. Так мало коли-небудь статись. Етап Балашова пройдений, товарісчі;
 • ми можемо самі вибирати: або нами керує наше минуле, або нами керує наше майбутнє;
 • весна прийшла!

Що порадувало, надихнуло:

 • квартира у Львові. Це — суперапартаменти. Дякую друзям;
 • борщі стають все смачніші;
 • музика «Братья Улыбайте». колись мені подобалась дуже їхня пісенька «Просто тихонько скажите Бззз»;
 • концерт гурту Даха-Барха і Портмоне. Є приємні моменти і цікава музика;
 • Photoshop CS 5 значно зручніший ніж Photoshop CS 4. І все русифіковане. Швидко звик і працюю ще краще;
 • кажись, я знайшов сервіси для зберігання флеш-панорам. Але всі вони якісь недороблені. Тема незакрита;

Кожен день.

Понеділок. 27 лютого 2012 року. Львів. Зустрів.

8.20 —  я у Львові. Обвішаний сумками.

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

Пройшовся по вуличкам Львову в пошуках банкомату. Сніг мете. Забрав речі з Нової пошти. Влаштувався в новій квартирі. Шик (віртуальний тур — нижче). Спочатку майже не заблудився. А потім збагнув, що буду місяць жити в самому-самому центрі Львова. Вулиця Вірменська. До оперного — 2 хвилини пішки, площа Ринок і музей Аптека, Ратуша — за моїм вікном, Високий замок — теж недалеко. Це шо, компенсація... )))

Вівторок. 28 лютого 2012. Я тут живу.

Це такий архітектурно-скульптурний винахід. Перед входом до культового ресторану «Гасова Лямпа». Моя львівська квартира знаходиться в тому ж домі. НАД «Гасовою лямпою». )))

 

І чи міг би я уявити це в далекому 2009-му. ))) Це не фотомонтаж. Фото з архіву. Я тут був два роки тому.

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}
 

Немає сил відмовитись — ще одне фото з нічного Львова. Сьогодні вівторок. Йду з тренування.

Трішки про це. Богдан — тренер з ХунГар, — гостинно і доброзичливо прийняв у себе в залі. От на місяць в мене є куток де можна позайматись тихенько нікому не заважаючи. Надворі ж майже зима. А тут і зал і люди, з ким можна руки понабивати... Щоб не підзабути. До речі, це саме студент Богдана, Костя, допоміг мені з квартирою у Львові. Дякую, Костя.

Середа. 29 лютого 2012. Не зовсім віриться.

Це вигляд з вікна моєї тимчасової львівської квартири. Тут постійно щось відбувається. От в даний момент — знімають якийсь фільм. Там далі.

А увечері... Немає сил відмовитись, щоб не пройтись по Львову.

В центрі — дуже гарно. Особливо в буденні дні, коли туристів немає:)

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

Йду з концерту гурту «Даха-Браха».

Четвер. 1 березня 2012. Кулінарні витвори. :)

Різниця є. Здогадайтесь де за 1,20 грн, а де за 2,50 грн? І на смак теж відрізняються.


{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

 Сніданок, напій, готовка на тиждень. Наварив багато каші, котру в Рожівці назівають «Дробь 16», натушив квасолі відмоченої за Наташиним рецептом. З таким успіхом, цей сайт-щоденник може перетворитись на кулінарний блог. :)

По роботі також багато чого встиг зробити.

Пятниця. 2 березня 2012. Масаж.

Отакі вони — наслідки масажу баночками.

Богдан, окрім того, що тренер з бойових мистецтв, також і реабілітолог-масажист. Запросив до себе в кабінет. Як піддослідного для його курсанток. От що з мене зробили. )))

Не лякайтесь, мої рідні. Це тимчасово.
Страшніше було в далекому 2007-му. Дядя Главчев (спеціаліст з нетрадиційних методів виправляння проблем хребта) зі своїм кийком. Не дай Бог нікому. У, також — не фотомонтаж, а фото з архівів.

Було й таке. Після такого вже нічого не страшно.

Субота. 3 березня 2012 року. Кава, від якої хочеться спати.

Вирішив побувати у якомога більшій кількості кавярень Львова. А що... Я тут. Коли ще випаде така нагода. І хоча каву я не люблю. Та треба. Перша на спробу кав`ярня — «Кріденс Кафе». Не сподобалось. Воно ж має оживляти. А я прийшов додому і завалився спати. І це після подвійного американо.

Поки сидів в кафе і посьорбував каву, в голову прилізла думка. Одеса так і залишається для мене, поки що, неосвоєною. Якщо обставини будуть дозволяти, то наступного року хотілось би освоїти таким чином і Одесу. один місяць. і всьо. чесне слово. ))) вибач, кохана. я — є я. Я — Андрій Марченко. :)

Неділя. 4 березня 2012. Трейсери.

Тренування по паркуру. Ну, хто з хлопців не хоче стрибати, долати перешкоди. От і я вирішив спробувати, поки є можливість. Познайомився з Львівськими трейсерами. Вийшов з тренування з парочкою елементів і підбитим коліном. Деякі методи можна буде застосовувати й у тренуванні дома.

В неділю увечері подивився фільм «Стріла» про лучника. Рекомендую, Олежка. )))

А на «солоденьке» хочу поділитись одним кліпом веселим. Це мені трейсери показали. НЕ про паркур. А про поржать. Аватар в українському варіанті. Я довго реготав. :)

А «кампот»?

Буде й «кампот». Віртуальний тур по моїй кімнаті у Львові. Заходьте, прогуляйтесь. Там і кімната і перехід в кухню. Для приближування віддаляння використовуйте колесо мишки, для обертів — утримуйте і тягніть. Там є поради.

В кого не запускається так, можна копірнуть на комп і глянуть.

Ось даю ссилки на файли архіву — Квартира у Львові

------------------------------- 

Тиждень 12-й. Перший тиждень у Львові.

Дванадцятий тиждень проекту «Мої 365». Ну,... якось так.

але, Все так, як і має бути. Навіть,... якщо по іншому!


Про проект — «Мої 365»
«Краса в ДУШІ того, хто дивиться!»

Схожі записи:

Макет квартального календаря для компанії АМ-Т [+ різні варіанти :)]
Одна баба сказала
Бровари 3D та Броварський район 3D: мій великий проект 2014-2015

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "Мої 365. 12-та неділя (27.02.2012 — 04.03.2012)" Коментування вимкнено

 1. Наталья коментує:

  Андрюха, рада за твой завершенный проект: wed-invite.com! Квартирку ты снял «скромненькую»... В красивой обстановке желаю творить красивые идеи, статьи, проекты... Твоя экспедиция пусть будет ярким событием и в твой

  жизни и в жизни твоих друзей! Успехов и вдохновения!!!

 2. Nata коментує:

  прикольно...з приводу мануальщіка — згадала, улибнуло))) Предпрінімай! Люблю.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика