Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
16
Кві

Мої 365. 18-та неділя (09.04.2012 — 15.04.2012)

Главная » Мої 365 » Мої 365. 18-та неділя (09.04.2012 — 15.04.2012)

Тиждень 18-й. Пекінський. Продовження пригод в Пекіні. Давно так насичено не проводив дві неділі. Темп просто немислимий. Але все встигаємо і насолоджуємося життям. Тільки в останні дні тижня стало спокійніше. Поїхали додому Макасіми. В Пекіні стало світліше і душевніше. Зустрічі з цікавими ушунами, банкети, тренування, відвідування історичних цікавостей, закупівля чаю.

Всього багато. Дуже багато. Ми ж в Китаї. Тут всього так багато. Особливо китайців. :)

Звіт з минулої неділі: «Приїзд до Пекіну.» Про те, як ми обносили могили Дун Хайчуаня і його послідовників. і всяке таке...

Колаж з подій 18-го тижня!

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}
[це стосується всіх фото на сторінці]

В двох словах: Китайці...

Музика тижня: Якась китайська попса підійшла б. )))

Життя в ананасах! :)

Отака от іллюстрація. Чотири герої китайського епосу «Життя в ананасах»

А наприкінці неділі, ще й у кокосах)))

а з боків — найсмачніший китайський йогурт і кіселик.

Звіт наступної неділі вже є: «Пекін — Київ»

З цікавого за недільку:

 • стільки всього цікавого... не встигаю записувати. Залишу просто досвідом.

Що порадувало, надихнуло:

 • Ді Лаоши похвалив і сказав над чим працювати;
 • Володя підказує що й як виправляти. Більшого можна й не бажати ... Клас.

Кожен пекінський день.

Понеділок. 9 квітня 2012 року. Прогулянка по парку «Північні ворота».

Вже традиційно про день починаю з традиційної фрази : «Після тренування...»

Після тренування — лапша. Вчора був розгрузочний день — сьогодні знову їмо як в Китаї їдять. А їдять вони тут відрами. Одним словом, — китайці... :)

 

А у нас: лапша, салат, ананас. Ця послідовність теж традиційна.

 {Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

   

Прогулка по парку. І ще — напівламаїстського-напівбуддійського храму напроти Гугуна. 

Парк Бей Хай (Північне Море). Кожен крок розписувати не буду. Прикольний такий парк. Зайшли до вершини, обійшли тричі храм, загадали бажання. Кожен своє.

На час проживання в Пекіні рубрика під назвою «Китаєць дня». Китайці різні. Є смішні, добрі, злі, серйозні, ділові... Думка – дуже проста. Кожен день – фотка якогось китайця, що чимось виділився, сподобався чи розсмішив.

Китаєць дня

Сьогодні в номінації... Товстенний китаєць. Знайомий Володі. До речі, оцей оце задрімавший пузатий китаєць, як виявилось тренує людей по тайцзицюань. А ви думали...

 Вівторок. 10 квітня 2012. День чаю.

Сьогодні тренування перенесли на вечір. Сьогодні – день чаю. …і даосизму.

Для початку відвідали храм Білих Хмар (Белых Облаков). Даоський. Було думав, взяти даоську шапку для подарунка Паличу. Для прикола. Передумав. Для Палича везу інший подарунок.

Пройшли всі будівлі, всіх божеств і божків. Доторкнулись до дерев, котрі пам’ятають ще часи Чінгісхана. До речі, цей храм і був збудований за наказом останнього для того самого даоса, котрий вчив Чингісхана керувати з трону а не з сідла.

Находились по храму, надаосились і поїхали на Ма Лян Дао. Ціла вулиця магазинів з чаєм і всього для чаю.

  {Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

Чай у цьому році – недешевий. Але ми не ходили по всій вулиці а одразу зупинились у гарних людей, вже добрих знайомих Володі. Звісно і ціни і відношення до Лао Пен Ю різнились від тих, що отримували колеги, що відділились від нас. ))) Чи були відділені.

Одразу до чаю. Стільки сортів... але мені вдалось не заплутатись у різномаїтті. Робив помітки. От залишу них і тут. Щоб коли приїду додому і буду пригощади чи дарувати чаї, пам’ятати, як я сприйняв кожен чай вперше.

Отже, в цей день ми надудлились більше ніж 16-тьма сортами чаю. По черзі. З тих, якими нас пригощали. Ще одну річ повідомлю, що таких чаїв (за запахом і за смаком) я ще не пробував. У нас такого свіжого чаю не продають.

Да Хун Пао (Великий Червоний Халат) – аромат викликає довіру, але спробувавши мені чогось не вистачило.

Лун Цзин (Драконове Джерело) – терпкуватий, трішки тягнучий присмак. Хороший.

Лун Цзин (Ань Цзин Бай Ча) – білий чай. Такий же як і попередній, але менш терпкий, більш м’який. Але в 4-ри рази дорожчий. І я не розумію білих чаїв. Не доріс ще, мабуть.

У Лун (зелено-чорний дракон) з женьшенем – простіше ніж Лун Цзин. Дуже розгортається і гарно виглядає. Але на запах і смак – наче віника заварили. Та смачного ж віника))) І тепер я знаю, скільки років може бути чаю, що раніше я купляв в магазинах.

Лю Ча (зелений чай) – хороший. Чітко виражений смак зеленого свіжайшого чаю. Зелень. Освіжаючий смак. Вранішній запах. Дуже сподобався.

Те Гуан Інь (Залізна Гуан Інь) – дуже гарний на вигляд. Приємний весняно-зелений колір. І завареним виглядає чудово. А смак… Мммм… Я в житті ще не пив такого чаю. З магічним ароматом – крізь чистий запах ледь чутно, здалеку доноситься аромат свіжого медово-молочного поля. Не знаю як це, але якось так)))

Хей Мао Ча (чорний волос) – пресований, але не пуер. Чорний чай в плитках. Суміш. Запах завареного – нагадав запах кримського моря з водоростями. А на  смак – як мішковина заварена. Нам казали що цей чай гарно для старих людей.

Моліхуа (чай з квітами. Переважно з жасмином). Було три варіанти. Перший з нерізким запахом жасмину. Другий без квіток, чайний лист продовгуваний. Витонченіший смак і запах жасмину. Третій – крученики невелички. Менше за інші виражено жасминовий аромат, але більше жасминового смаку.

Пуер розсипчастий. Я пив пуери раніше. Останній мені Коля подарував. Той був дуже з присмаком і запахом соломи, намоклої під дощем. Цей чай нагадав свіже сіно, що спочатку промокло на полі а потім висохло. Гарний чай.

Пуер розсипчастий більш дорожчий. Ще більш тонкий запах і менш виражений солом’янистий смак. Я віддаю перевагу першому пуеру.

Мао Дзян (Чайні Волосинки) – за ароматом і смаком нагадав Лю Ча, але з дещо тоншими властивостями.

У Лун зелений (молочний) – з ароматом молока. І з присмаком молока. Молочний аромат. Дуже приємний смак і після смак. Для вечірніх спокійних посиденьок і роздумів. Мабуть, найкращий чай для вечору зі свічкою або з рідною душею.

Хун Ча. Довго вибирав той, котрий мені б сподобався. Вибрав. Оксамитовий і дуже смачний.

Чаїв набрав. Багато грошей витратив. Але то варте того. І на подарунки, і на посиденьки, і на зранку попити.

Китаєць дня

Різні люди є. Ось дідусь з ковінькою. Житель хутунів.

Середа. 11 квітня 2012. Весна в Пекіні

Сьогодні можна було б поспати довше. Але, як на зло – не спалось. Підроблював що встигав по роботі, писав примітки за минулу неділю з блокноту до комп’ютеру. Не виспався.

 А вдень ми ходили по великому парку Пекіна і завітали до Храму Неба, де китайські імператори приносили жертви Небу два рази на рік.

Що сказати?.. Парк – красівенний. Кіпариси – старощі. Туристів – теж куча. Покричали  на камні трьої ех. Побалакали один одному біля стіни спеціальної (така стіна по колу). Там можна бути на великій відстані один від одного, не гучно балакати і спокійно чути і вести розмову. Після зайшли на алтар і загадали бажання. Кожин своє. )))

Храм Неба. Нарешті!

{Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

А спати хочеться. От я й приліг під одним з кипарисів. І задрімав, що хлопці мене забули. Та все ж таки згадали, знайшли, збудили і забрали з собою.

По дорозі додому повечеряли лапшою. А увечері – на тренування.


Рубрика «Китаєць дня»

Який попався сьогодні — такого і вставляю.

Четвер. 12 квітня 2012. День космонавтики і чистий четвер. По китайськи

День космонавтики і чистий четвер.

А на тренуванні – Лань На Джа. Отримав домашнє завдання на майбутні два роки.

 Як і годиться – Чистий Четвер. Підстригся в китайський перукарні.

 

 {Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

Усмішка Бао Цзи.

 

Рубрика «Китаєць дня»

Це молодший з сімї добрих лапшичників. Майстер своєї справи.

 

Пятниця. 13 квітня 2012. Китайський спокій

Перший день на розслабоні. Майже нікуди не їздили і не ходили. Тренування і спати.


А я сьогодні взагалі зробив собі розгрузочний день по їжі: ананаси, йогурт і зелений чай.

  {Щоб чіткіше і якісніше розгледіти — клацніть по фотографії!}

Рубрика «Китаєць дня»

Тіпа даос. Ще хтось хоче бути даосом?.. :)))

Субота. 14 квітня 2012 року. Зустрічі з Лао Пен Ю`ями. :)

Навіть не уявляю, як ми сьогодні все встигли. Але ми встигли. З самого ранку – на змагання по традиційному ушу, де потиснули руки і ще більше роззнайомились з відомими і цікавими людьми. До речі, те що відбувалось на коврах (таолу крутили і всякі такі квіточки) навіяло сум за традиційне ушу. В Китаї так займаються цим ділом, що навіть мені видно — це зовсім не то.

Після – ми з Володею ледве встигли на тренування. Потренувались. Ді Лаоши щедро ділиться інформацією, досвідом і своїм батьківським ставленням.

От на фото Ді Лаоши вчить як правильно куштувати пекінську утку.

Після тренування трішки перепочили і далі на зустрічі з Лао Пен Юями))) Відобідали (не те слово, — наперлись) з Ван Ай Біном, а опісля – з Ді Гоюном. День тренувань і обжраловки.

 

Після тренування трішки перепочили і далі на зустрічі з Лао Пен Юями))) Відобідали (не те слово, — наперлись) з Ван Ай Біном, а опісля – з Ді Гоюном. День тренувань і обжраловки.

Рубрика «Китаєць дня»

Китаєць дня. Отакий от китаєць.

 

Неділя. 15 квітня 2012. Красота по пекінськи

Провели половину нашої команди до домівки. А ми втрьох: я, Георгій Вікторович і Володя залишаємось ще до середи наступної неділі. Красота!


Вирішено завтра дьорнуть удвох до Тай Юаня, столиці провінції Шансі. Там у Володі зустріч з майстром Сін І Дайського напрямку. Тож, сьогодні з’їздили викупили квитки на швидкісний потяг і прогулялись по чудовому парку, що у нас під самісіньким боком – парку Цзи Чжу Юань (Парк фіолетового бамбуку). Завтра в дорогу.

А зустріч вдалась… Ван Тай Чен – серйозний дядько. Про зустріч і про те, що далі відбувалось – в наступній серії. А ось і серія «Пекін — Київ»


Пекін — місто контрастів! :)

Рубрика «Китаєць дня»

Не трапилось гідного номінації китайця по дорозі. Але у нас є про запас як раз на такий випадок. Дозвольте представити, прошу любити й жалувати — справжнісінький китаєць дня — Георгій Вікторович, він же — Дядя Гоша «Пекінець».

------------------------------- 

Тиждень 18-й. Ми вже як китайці

Вісімнадцятий тиждень проекту «Мої 365». Многа тренєравацца!

і, Все так, як і має бути. Навіть,... якщо по іншому!


Про проект — «Мої 365»
«Краса в ДУШІ того, хто дивиться!»

 

Схожі записи:

Дражнилки почуті в Рожівці :)
Проект "Натур-Продукт" [+ стратегії]
МікрофоПна перевірка. Мікрофон MXL USB [+ тест-драйв]

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

До запису "Мої 365. 18-та неділя (09.04.2012 — 15.04.2012)" Коментування вимкнено

 1. Жека коментує:

  Крутоооооооо. Так гарно кабздец)))))

 2. Валерий коментує:

  Да, Сергей Сметанин прав! Андрей говорит мало, но говорит *смачно*...и главное — он знает за *подполье*

 3. Валерий коментує:

  Но самое главное в поездке — это вторая кепка в Украине: хун...лун...близнецы-драконы... картина маслом.

 4. Валерий коментує:

  иду по Пекинштрассе...и тут одна китайская дамочка на секундочку умирает...и я таки оставил себе ейную красную кепку с драконом, бо такая же у моего брата носится по Украине...

  • Андрій Марченко коментує:

   Їх у мене аж 6-ть. ...було. Залишилось три. Всі 6-ть можна побачити в наступній розповіді.))) «и никто ж не говорит аб даром»)))

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика