Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
23
Жов

Мої Друзі: Валєра. День народження Друга

Главная » Мої Друзі » Мої Друзі: Валєра. День народження Друга

В мене є Друг зі славного міста Кривий Ріг. Валерій.

Знайомі ми з ним вже чотири з половиною роки. Життя цікаве. Цікаве тим, що несподіване, як би ми не планували свої кроки по ньому. Розлучаєшся з тими, з ким думав, ніби все життя будеш разом. Зустрічаєшся з тими, з ким навіть гадки не мав, що доведеться зустрітись. От і я так зустрівся з моїм, дуже дорогим для мене, Другом — Валерієм Івановим з Кривого Рогу. Познайомились ми в УЛІНЬ (такому лісі))), на одній зустрічі. Короче, на семінарі по Багуа (довго розказувати що це). :)

 Брат Валера

Важливо те, що сталося так — там я зустрівся і подружився з людиною, про яких, як думав, зараз тільки в книжках пишуть і в фільмах показують. В наш час, я думаю, не більше і не менше стало в світі добра чи зла... просто комусь те чи інше частіше зустрічається... Твоє оточення, багато в чому, відображення тебе самого... Все ж таки вік зараз пластиліновий і користливий. Багато людей промінюють справжнє на штучне і не вміють розрізнити одне від одного. Важко зустріти справжню Людину. ...і, важко бути Людиною

Дякую долі, що від мене йдуть люди, котрим гроші чи щось ефемерне дорожчі за почуття, а зустрічаються, ті, про яких я читаю в книжках ))), ті, для кого слова Дружба, Любов, Честь, Віра значать ... А значить, я на правильному шляху, раз так... )))  І тепер я пишаюсь тим, що Валера називає мене Другом і Братом. Мій Друг — справжній Воїн Світла, православний християнин, батько чотирьох дітей, людина добра, світла, сильна, з великим серцем.

Знаючи, що в світі є такі Люди, розумієш, що Бог існує. І він живе в цих Людях. І всередині просинається бажання, щоби Бог поселився і в тобі (як би це релігіозно не звучало, я не належу ні до якої конфессії і тд, але почуття виникає). Життя прекрасне. ))) 23 жовтня — День народження Друга! Вітаю 40-ю річницею, Брат.

Схожі записи:

Ал-бі-бек. Слово перед поїздкою в Карпати 2011
Мої Друзі: кліпчик "Старі Фотографії" [+відео]
Зібрав майже всі свої перші:) "страдальчєські" (і не тільки) вірші [закрито]

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
Метки: ,    

Коментуйте вКонтакті

Навигация

До запису "Мої Друзі: Валєра. День народження Друга" Коментування вимкнено

 1. CongMing коментує:

  Приятно, что и говорить, приятно без сомнения, нашлось прекрасное словцо для друга в День рождения...и я, и я, и я, и я, и я того же мнения!!!

 2. Андрій Марченко коментує:

  Ура, Валера тут! Друг. А я ще скоро наш з тобою віршик про йожика тут опублікую. От.)))

 3. олег коментує:

  Ким. Буран..... :) А Я все знаю и ...

  А мне вабще очень радосно за себя я вас всех знаю в месте. К стате встретил тамже, и это СУДЬБА!

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика