Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
10
Лют

Одна баба сказала

Главная » Мії Діла, Моя Рожівка » Одна баба сказала

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

До запису "Одна баба сказала" Коментування вимкнено

 1. stanimor коментує:

  подтверждается мысля, которая крутится у меня в голове уже больше года: если хочешь строиться в селе — там нужно жить. Если жить там не будешь, то пока не стоит и начинать...

  • Андрій Марченко коментує:

   Повністю з тобою згоден, Братішка Стас. От і я зара, ходжу до себе на гараж ночувати, майструвати. Тішусь. А недавно, одна баба з Пухівки розказувала, що поки ходила в сільраду щось там підписувати в неї півхати поперекидували.. Гроші не знайшли і поїхали... Отаке.

   • Андрій Марченко коментує:

    А минулого року взагалі капєц. Вислідили що хазяїн харошої такої хати як раз зі здоровенним забором і дорослими собаками поїхав на роботу, пішли. Застрелили з воздушки собак і давай в дім ломиться. А там дружина того чувака. Якби не почала по ним палить з пістолета (домашнього такого пістолета) хто зна що було б... Отаке

    • Андрій Марченко коментує:

     Я до чого... Хоч живи, хоч не живи... По різному буває. Але, наш чєлавєк завжди в кармані дулю, а в калоші заточку. я й про себе в тому числі. і всім бажаю)))

 2. Здравствуйте Андрей! Прочитал Вашу заметку про воровство с недостроенных домов в Рожевке. Не приятно всё это, почему хотелось бы, чтобы в Рожевке этого не было. А так, вывод, что люди везде одинаковые. Одна надежда, что это не свои, а может строители. Буду читать сейчас про одна баба сказала.

  • Андрій Марченко коментує:

   Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті «строітєлі», що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в домі де раніше Лєщенко жив, а потім Зія, вивезли з гаража машину «Ниву», то на своїх вже ніхто не думає... А участковий прихворав.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика