Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
10
Лют

Одна баба сказала

Главная » Мії Діла, Моя Рожівка » Одна баба сказала

Ця стаття більше б підійшла для рубрики «Одна баба сказала...». Хоча заснована на реальних фактах.  А так як фактів тут вього-навсього один абзац, а все інше мої роздуми, тому й кажу, що схоже на «одна баба сказала».

Зазвичай на своєму блозі такого не друкую, але «давєча», як кажуть по тєліку, сталися такі події. Зараз я деякий час проводжу в редакції броварської газети «Старий Центр», доглядаючи за їхнім сайтом, котрий я ж і змайстрував. Хто ще не бачив, гляньте — це тут. Так от, приходжу я зранку якось і, на свою голову кажу, що в Рожівці сталось багато крадіжок. На що головний редактор майже змусила (важко відмовити Ірині Григорівні) написати заміточку.

Ох і не люблю ж я таку писанину в офіційних виданнях, котрі правильно б було відносити до рубрики «одна баба... ну, ви знаєте»... Але. Сів зранку, щось надряпав, відправив на пошту.

Порізали статтю, мама нє горюй. Зробили знеособлене щось... Сільпушне. Ось тут. Прибрали з текста мою душу. Не люблю так. Але, розумію. Це така їх робота. Форматувати. Та, щоб я ще коли туди писав...

Тож, «в сєрцах», залишу у себе тут оригінал. Читайте під фоточкою.

Кражі будинків в Рожівці

Крадіжки в Рожівці

Вже чекають на весну власники недобудованих котеджів та котеджиків, хатин та домівок, що з тих чи з інших причин залишені зимувати без господарів. Вже декілька років поспіль для крадіїв та грабіжників зима стала сезоном «полювання» (адже господарів немає вдома). Основною мішенню та, водночас, легкою здобиччю стають законсервовані на зиму будівлі.

Навіть в Рожівці, невеликому затишному селі, за січень зафіксовано 4 випадки крадіжок. Крадіям не потрібно докладати великих зусиль аби «розпакетити» металопластикове вікно звичайною стамескою й винести чуже майно з порожнього будинку. Так, на перепродаж до господарчих ринків та охочих до дешевого (хоча й чужого) йдуть будівельні інструменти та матеріали, інше більш-менш цінне майно. В останньому випадку, зловмисники розібрали та вивезли усі батареї опалення. Неприємно, коли для розміреного життя села стають звичними новини такого толку.

За два місяці до цих подій жителі могли спостерігати як планомірно зникають металопластикові вікна з рамами у недобудові на виїзді з села. Після нічних демонтажів, в віконних отворах залишились тільки вітер і залишки будівельної піни.

До таких справ органи правопорядку ставляться без завзяття. Міліція скептично оцінює шанси розкрити ці злочини та не поспішає втішити обіцянками постраждалих. За цей рік не розкрито жодного подібного випадку по всьому Броварському району. (інформація не перевірена!!!!!!!, але в Рожівці точно не розкрито) Здається, це тільки розпалює азарт нічним гостям «зимівок». На жаль.

Аналогічна ситуація й у інших селах району.

Що робити? Відповідь традиційна і до болю знайома – розраховувати тільки на себе. Останні роки такий кримінально-драматичний сценарій повторюється кожної зими. Грім вже прогримів, мужик вже хреститься. Тому господарі, як птахи з вирію, летять до своїх недобудованих холодних гнізд, щоб хоч якось відлякати козлів вонючих, кусків лайна і ганебних покидьків та вберегти своє майно.

 

Отака от була б заміточка.

 

Схожі записи:

Мої 365. 10-та неділя (13.02.2012 - 19.02.2012)
Мої 365. 39-та неділя (03.09.2012-10.09.2012)
Мої 365. 49-та неділя (12.11.2012-18.11.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

До запису "Одна баба сказала" Коментування вимкнено

 1. stanimor коментує:

  подтверждается мысля, которая крутится у меня в голове уже больше года: если хочешь строиться в селе — там нужно жить. Если жить там не будешь, то пока не стоит и начинать...

  • Андрій Марченко коментує:

   Повністю з тобою згоден, Братішка Стас. От і я зара, ходжу до себе на гараж ночувати, майструвати. Тішусь. А недавно, одна баба з Пухівки розказувала, що поки ходила в сільраду щось там підписувати в неї півхати поперекидували.. Гроші не знайшли і поїхали... Отаке.

   • Андрій Марченко коментує:

    А минулого року взагалі капєц. Вислідили що хазяїн харошої такої хати як раз зі здоровенним забором і дорослими собаками поїхав на роботу, пішли. Застрелили з воздушки собак і давай в дім ломиться. А там дружина того чувака. Якби не почала по ним палить з пістолета (домашнього такого пістолета) хто зна що було б... Отаке

    • Андрій Марченко коментує:

     Я до чого... Хоч живи, хоч не живи... По різному буває. Але, наш чєлавєк завжди в кармані дулю, а в калоші заточку. я й про себе в тому числі. і всім бажаю)))

 2. Здравствуйте Андрей! Прочитал Вашу заметку про воровство с недостроенных домов в Рожевке. Не приятно всё это, почему хотелось бы, чтобы в Рожевке этого не было. А так, вывод, что люди везде одинаковые. Одна надежда, что это не свои, а может строители. Буду читать сейчас про одна баба сказала.

  • Андрій Марченко коментує:

   Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті «строітєлі», що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в домі де раніше Лєщенко жив, а потім Зія, вивезли з гаража машину «Ниву», то на своїх вже ніхто не думає... А участковий прихворав.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика