Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
05
Січ

Подорожі Україною [+багато-багато кліпів. Збірка]

Главная » Мої Подорожі, Обране » Подорожі Україною [+багато-багато кліпів. Збірка]

Мої подорожі. І не тільки подорожі, і не лише мої.

Відеокліпчики. Це моя слабкість. Життя — цікава штука. В ньому постійно щось відбувається. Ти фіксуєш це різними способами (благо, в наш час це не проблема), а потім лишається шанс «намалювати» свою історію, передати свої відчуття. Фото не так передають, не так наповнюють. А от 3- тире 8-ми хвилиний кліпчик емоційно збуджує, повертає в той стан і дозволяє знову й знову наповнюватись приємними спогадами. Митями щастя.

Кожен рік, під Новий рік, я переглядую свої кліпчики. Справи минулого року залишились в минулому, справи наступного будуть в наступному. Можна перепочити. І замість споглядання чужого життя в серіалах чи всяких там шоу, краще піддатись бажанню пережити, згадати миті свого життя, що були пройдені за останній рік (чи роки). Часто пройдений шлях ділиш з попутнім. З друзями. А пережите на двох (чи на компанію) ще більш дорогоцінне й повне.

На цій сторінці я зібрав всі цікаві для мене кліпчики.

Переважно про подорожі.

Щоб зручно було дивитись.

Розпочати відеоспогади хочеться з простенького, місцями наївного кліпчику «Старі фотографії». Була зима, зі снігом і морозами, їхав в машині пізно вночі. Настрій був якийсь... відповідний. В голові заграла ця пісня, згадались різні моменти. Промайнули фотографії. Наші. Ну,... а далі... Ніч. і такий невибагливий кліпчик, який мені особисто завжди приємно передивлюватись.

СТАРІ ФОТОГРАФІЇ

[Докладніше: старі фотографії... хоча не такі вже й старі... поки що]

--------------------------------------------------------------------- 

Продовжити хочеться, знову ж таки,... не подорожами. А літом. А літом в селі — робота. Другий хліб українця — картопля. Як вирощують картоплю в одному українському селі (звісно ж, в Рожівці) — в моєму наступному кліпчику. Цікавий досвід. Фотографував і знімав на відео увесь процес — від посадки до остограмлювання після виборки. Наче непогано вдалось. По-доброму так. БУде чим згадати про літо довгими зимовими вечорами... Тож, запрошую в літо! Ми посадимо, обробимо, виростимо і викопаємо картоплю за 9 хвилин. От до чого техніка дійшла! :)

ЯК РОСТЕ КАРТОПЛЯ В РОЖІВЦІ

[Докладніше: від обробки городу до збирання урожаю (і сто грам за урожай). :)] 

----------------------------------------------------------------------

Раз мова за село, за роботи в селі... Логічно буде переглянути ще один кліпчик про сільські роботи. І якщо до висадки і вирощування картоплі чоловіків долучили нові знаряддя праці, то рубка і заготівля деревини  — це спокон віків — суто чоловіча справа. Моя улюблена робота. І тренування, і медитація, і музику послухати, і корисного для сім`ї зробити. Задоволення, одним словом. А кліпчик... 
простенький такий. просто дрова рубаю під дуже гарну ірландську музику. Дивитись можна довго на три явища: вогонь, воду і як інша людина працює. В цьому відео — останнього вдосталь)))

ДРОВА. ЯК РУБАТИ ДРОВА

[Докладніше: або як правильно, в задоволення, рубати дрова]

----------------------------------------------------------------- 

...як хтось працює... Кліпчики. але ще не подорожі))) Окрім рубки дров, також істинно чоловічою справою завжди була — Косовиця. Тримати косу в руках мене вчили змалку. Зараз це вміння, на жаль, мало кому потрібне — є мотокоси. Та й косити вже потрібно, хіба що, — газони. Отож, цьогорічний кліпчик про різні методики викошування бур`янів, трав.

кОсив батько, кОсив я!

[Докладніше: Легенький кліпчик. 3 хвилинки. Два методи викошування трави, бурьянів і всяке таке... і, звичайно ж, ... пречудова музичка! :)] 

----------------------------------------------------------------- 

Ми вміємо не тільки працювати. Ми вміємо й відпочивати. Активно. Екологічно. Красиво. Перший раз в поїздку по Криму я відправлявся ще у 2006-му році. Це було казково. На велосипедах від Сімферополю до Керчі і знову на Сімферопіль. Кліпа про це немає. Я тоді ще не вмів і не розумів. Є багато фото. 

Може, колись і зроблю музичний фотоколаж. Ця поїздка мене розбудила. Всі наступні роки не обходились без вилазок.  І от в 2008-му році я беру мотоцикл. Ендуро. Разом з братом. і ми здійснюєм подорож по Криму. Це фейєрверк емоцій і пригод. З Рожівки, через Дніпропетровськ, Запоріжжя, Арабатську стрілку, через увесь Крим по ЮБК, Севастополь, Тарханкут, Херсонська та Миколаївська області, Одеса, Іллічівськ і дорога додому. Це, навіть, без кліпу запамятається на все життя. Але кліп. Він залишив в собі всі мої переживання  (майже всі, все ж таки — формат). Запрошую проїхатись з братами по Криму.

МОТОКРИМ 2008

[Докладніше: поїздка на мотоциклах до Криму і по Криму. це щастя. пощастило мені й брату]

----------------------------------------------------------- 

Далі іллюстрація того, що у кожної окремої людини свій погляд. Та ж сама поїздка, але очами брата. До речі, ще одне порадувало й надихнуло робити далі. Брат подивився мій кліпчик і в нього виникла ідея, що «якщо Андрюха може, то значить і я зможу». Й зробив свій кліпчик. Класний. Для мене це подвійна радість. І всім кажу — робіть щось цікаве. Все можливо!

МОТО-Дони 2008

[Докладніше: мотоподорож до Криму і по Криму в 2008 році. розказана братом. :) ]

------------------------------------------------------ 

Після Криму проїхатись на мотоциклі стало приємною звичкою. Так і є. Так кажуть байкери: «Чотири колеса везуть тіло, два — душу». А брат каже: «Ендуро — це свобода!» Брат більший фанатік мотиків. Його знають в тій тусівці. Давно ми з ним не катались (переважно окремо). Але якщо брат каже поїхали, я їду. От так і було з мандрами по двом берегам річки Десна. До Чернігова і додому за один день, лісами і болотами, під сонцем і дощем. Потрібно це відчути. Маленька крихітка того відчуття — в кліпчику. Одноденна поїздка по двом берегам Десни. З братом. МотоКрейзіБразерз. :) 

ДВА БЕРЕГИ. ДЕСНИ

[Докладніше: мотопекспедиція по Чернігівській області]

---------------------------------------------------------- 

Після Криму вже стало зрозуміло. Ця хвороба — не виліковна. Захоплення подорожами і перевіркою себе в різних цікавих умовах, пізнання світу таким чином — це, якщо не назавжди, то, принаймні, дуже надовго. Якщо в поїздках на мото я здобув Брата, то в поїздках по Карпатам на великах — я здобув Друга. Женька Федорченко. Під дощами від Мукачево до Львова. А ви бачили як димлять гори? Гляньте!

ВЕЛОМАНДРІВКА ВІД МУКАЧЕВО ДО ЛЬВОВА (2008)

[Докладніше: на велосипедах по дощовому Закарпаттю]

----------------------------------------------------------- 

Наступного року, після смачних (наших з Жекою) переказів, як чудово їздити на велосипедах по Карпатам, бажаючих розділити дорогу стало більше. Навіть, я б сказав, багато. Але більшість, як виявилось на повірку, тільки на язиках ладні їхати. На цей раз (2009-й рік) по Карпатам на велосипедах поїхали: я, Ігор, Віталік і Жека, звісно ж. Було весело і кайфово. Було по різному. 

Докладніше читай на сторінці цієї поїздки (за посиланням в [квадратних штуках])

ХА-РА-ШО Карпати Тур 2009

[Докладніше: веломандрівка хлопців з Рожівки по Карпатам в 2009]

---------------------------------------------------------------- 

Пікантна фотка на обкладинці ха-ра-шо Карпати туру, чи не так? ))). Тому нижче, продовжуючи тему пригод, — пригода зимова. Зимові купання на оз. Спаське (що під Пухівкою). Кожну суботу. Хто з нами?

МОРЖІ З РОЖІВКИ

[Докладніше: зимові купання на оз. Спаське взимку. Клас.]

---------------------------------------------------------- 

Веломандрівки горами Карпат 2010-го року. На цей раз — втрьох. На цей раз — Говерла! І ми це зробили. Кожен рік все складніше, кожен рік все достойніше, кожен рік все цікавіше. Цей кліп свого часу назбирав безліч коментарів. Хоча й доволі тривалий за часом. Аж 8 хвилин. Але, якщо цікаво, як в дощ, сніг і непогоду три мандрівника переносили на собі свої велосипеди через саму вищу вершину України — гору Говерлу, при тому по самому крутішому підйому (не знали, чесне слово)... Словом, запрошую поринутись і вдихнути свіжого Карпатського повітря та відчуття свободи. Тому що, чим далі вгори — тим ближче до Неба!

Ідєально КАРПАТИ Трофі 2010

[Докладніше: Веломандрівка 2010 року. Перелізли Говоерлу і річку-дорогу між Комсомольське-Колочава. Бомба, а не подорож]

----------------------------------------------------------- 

2011 рік. НАче вже й поїхати нікуди. Гуцульський шашлик! Гуцульщина — це останній куток Карпат, що ми хотіли пронизати своїм маршрутом. Після Говерли і Комсомольського в подорожі 2010-го року вже нічого не лякало і ми спокіно (але не без куражу й веселощів) нанизували одну гуцульську гору на іншу. Слухайте аудіозвіти поїздки по Карпатам у 2011 році! це теж цікаво.

Чернівці — Ів.Франківськ. Веломандрівка 2011

[Докладніше: і в цьому році взяли і поїхали. Зробили "Гуцульський шашлик"]

Без епічного та славнозвісного звернення Жеки до народу вже — ніяк...

ЗВЕРНЕННЯ ЖЕКИ ДО НАРОДУ

--------------------------------------------------------------

І останній кліп 2011-го року. Мандрівка. На байдарці. Без коментарів. Просто кліп.

Байдарка 2011. Від Пухівки до Києва. Прогулянка психа-одіночки

[Докладніше: Як і в 2008-му... взяв байдарку і пішов. З Пухівки до Києва. На байдарці]

--------------------------------------------------------------------------
2012 має бути не менш цікавим!

Мир.

:)

Схожі записи:

Слогани для сайту РОЖІВКА
Храм у Пухівці - 14 жовтня!
Мої 365. 50-та неділя (19.11.2012-25.11.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

До запису "Подорожі Україною [+багато-багато кліпів. Збірка]" Коментування вимкнено

 1. олег коментує:

  Подписался на обновление с твоего сайта надеюсь буду чаще тебя радывать. Так держать1

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика