Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
05
Лис

Проект «Я — Андрій Марченко» [стратегії]

Главная » Мії Діла » Проект «Я — Андрій Марченко» [стратегії]

«Я – Андрій Марченко»

(rozhivka.in.ua):

Сайт-щоденник одного рожівця

[+ стратегії]

Сайт «Я – Андрій Марченко» – це мій особистий сайт. Зрозуміло і з назви...

Власне, ось це він і є! Що ще додати? Все перед очима. Можна повторитись, що це такий собі сайт-щоденник, інтернет-сповідальня одного рожівця. Тобто, це мій сайт. Залишаю тут свої думки, мрії, етапи, відео, знахідки, забаганки. Вчусь. На радість собі… а мо, й ще кому сподобається і запозичиться. Це в двох словах.


Далі по методиці. Потрібно розкласти все по поличкам. Хоч це й не комерційний проект. Все ж, воно дасть свою користь.

-----------------------------------------------

Так, я наводжу тут всі свої проекти: Натур-Продукт (інтернет-магазин всього натурального: натуральні продукти з власних господарств, речі ручної роботи, екологічні товари), Я – Автомеханік (інтернет-газета для автосервісу), Я – Андрій Марченко (мій сайт-щоденник, блоґ-сповідальня), ЛТУ (сайт Ліги танцю України), {в}СЕЛІ (система сайтів: Бровари і Броварський район), Wed Invite (Майстерня інтернет-технологій). ВСЕ! J

Ні, не все. Ще я, доволі серйозно веду сайти групи компаній Автомеханіка. Про це теж буде.

-----------------------------------------------

Ну, й час від часу, коли більше, коли менше, виконую замовлення по розробці сайтів різних компаній, фірм, людей. Тут же розробка макетів реклами для поліграфії і інтернету. Організація контекстної реклами і розкрутки.

----------------------------------------------- 

В кожній такій статті я навожу однакову схему стратегічного плану кожного окремого проекту.

 

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ТОБІ ПОТРІБНО?

Перше дуже важливе запитання, від якого залежить все. Принаймні, — багато чого. Життя майбутнього проекту. Чи буде його власник або автор над ним працювати. Потрібно визначити (хоча, я ж вже визначив. Моєму блоґу вже більше трьох місяців а в мене цікавість до нього тільки зростає. Звик чи що. Подобається). Та, все ж:

Для чого мені це треба?

а) Тому що, мені є чим поділитись, в мене цікаве життя, я вмію відкрито і натхненно писати (віршики, кліпи, думки). Хоч і з помилками.

б) Фіксувати етапи свого життя, свої усвідомлення, тому що це, як писав Дж. Рон «Найкращий спадок, що ми можемо по собі залишити», ну і для себе дуже корисно бачити, що було вірним рішенням, що ні у просуванні до своїх мрій, цілей, мети.

в) Вчитись робити сайти, використовувати різні фішки. Тобто розширити спектр своїх вмінь, що можуть окрім задоволення ще й принести доходи.

От для чого мені це треба.

 

10 ЗАДАЧ

Далі потрібно навести список 10-ти проблем (задач) людей, котрі буде допомагати вирішувати сайт. Тому що, тільки в тому випадку якщо ми допомагаємо людям, тоді ми можемо бути їм цікавими. Хоч у чомусь. І піраміда Маслоу тут зовсім нікчєму.

Так от, «Я – Андрій Марченко»!

Отже, 10 задач, проблем, потреб, котрі буде допомагати вирішувати (задовольтяти) цей сайт:

 1. Прикладом своїм надихатиму, показуватиму, що все можливо. Якщо в мене вдається, у простого рожівського хлопця (ну, ладно, дядька), то у всіх вдасться
 2. Викладую потрішки ноти для блок-флейти разом з мелодією. Для початківців дуже навіть непогано. Сам вчусь і знаю, як хочеться якусь класну мелодію по нотам достати і ще й чути як саме неї грати.
 3. Багато людей дійсно бояться, що все дуже складно і так далеко від них. Прикладом буду намагатись показувати, що все не так страшно. Що, боятись, взагалі не потрібно.
 4. Багато людей не знають як легко просто прийняти рішення і поїхати кудись куди очі бачать. Це легко і цікаво. На сайті розміщую щоденники поїздок по Україні. Вело-мото-подорожі.
 5. Як побудувати свій дім. Описую етапи будівництва.
 6. Хочуть бути увіковічненими різними способами))). От буду проводити скоро інтерв’ю зі своїми друзями. На аудіо. От буде цікаво послухати їм (чи їхнім родичам та друзям) самих себе через кілька років.

10 не знаю. Нічого видумати. Для мене особисто й цього достатньо, щоб не втрачати цікавість до свого сайту.

Доречі, приєднуйтесь до груп і сторінок в соціальних мережах (до мене, це тут – на Фейсбук-сторінка, і тут – у вконтакті-сторінка) і, дуже прошу, коментуйте й розповсюджуйте ідею. Допомагайте, якщо сподобалось. ) Чим більше друзів, тим краще.

Відкритий.

Ласкаво прошу. Буду радий!

Всі мої контакти і способи зв’язку зі мною на сторінці «Зв’язок зі мною». Пишіть.

Або, хоча б, залиште ваш коментар, слушну пораду в кінці статті, враження. Поділіться з друзями. Для цього в кінці статті є ціла грядка кнопочок — і вконтакт, і фейсбук, і лівлжорнал, і навіть кліті однокласники. )))

Також, дуже рекомендую підписатись на свіжак – це тут праворуч. Просто вносите свій мейл і до вас на ел.пошту приходить лист про підтвердження. Клацаєте по сцилочці і, вуаля, — невеличкий анонс кожної нової статті мого сайту до вас на е-мейл. Глянули, зацікавило – перейшли. Не зацікавило – не перейшли. Дуже зручно. Рекомендую. Я й сам на себе підписався... )) щоб не пропустити чого новенького. :)

МІСІЯ, НІША, ПЛАН

Далі, діючи по системі, потрібно виконати наступне завдання. Визначити три важливих постулати майбутнього (а в моєму випадку, вже існуючого) проекту.

Це:

Місія сайту

«Я – Андрій Марченко». Вести щоденник свого життя.

Робити світ цікавішим і красивішим. Втілювати через сайт місію свого життя.

Ніша, тема сайту

Життя одного рожівця. Сайт-щоденник.

Приміточка. Якщо розглядувати можливість заробітку, то потрібно щоб проект був на перетині трьох площин і задовольняв їх умовам. Це: 1 – те, що подобається робити автору проекту (подобається); 2 – те, що потрібно людям, ринку (по цьому нічого не скажу. 12 чоловік за добу в середньому — )))); 3 – те, де є гроші (грошей тут нема). Це — не комерційний проект.

План розвитку (коротко):

 1. Жити, любити, радіти, співати, дивитись, знімати, писати, надихатись і надихати.
 2. Проект «Мої 365». Розпочинаю з 11 грудня 2011 до 11 грудня 2012.
 3. Коментувати інших україномовних блоґґерів, дружити
 4. Інтерв’ю з блогерами, з друзями
 5. Проект «УКРОП» (зав’язка з проектом [в]СЕЛІ)

Це такий нескладний план розвитку, якщо коротко.

БЛИЗЬКІ ТЕМИ

Наступне завдання – визначити 3 теми близькі до теми сайту. Для чого? Для того, щоб знаходити свою аудиторію серед сайтів суміжних тематик, а також, для можливого розширення в разі потреби тем самого сайту.

Отже, 3 теми, близькі до теми сайту:

 1. Подорожі
 2. Як майструвати. Як зробити своїми руками...
 3. Інтернет-технології

Це такі 3 теми, близькі до теми сайту.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ САЙТУ

Далі, щоб вже остаточно визначитись зі стратегією розвитку сайту необхідно дати відповіді на ще 7 запитань.  Це насправді дуже важливо.

7 запитань по стратегії розвитку проекту:

1. Що це буде за сайт?

Сайт-щоденник одного рожівця, простого українського хлопця (ні, не дядька. Нехай поки що хлопця. От стану великим, женюсь колись... – стану дядьком). Раніше були фотоальбоми. Тепер є сайти-альбоми, сайти-щоденники. І це реально краще за вконтакт і фейсбук. Це власне, з почерком і характером.

2. Яка там буде інформація?

Інформація про все, що відбувається в житті цього хлопця, його подорожі, думки, спогади, думки по роботі, проекти, ідеї. Все-все, що він бачить, чує, відчуває і хоче це записати, залишити на згадку.

3. Яку проблему буде вирішувати ця інформація, яку потребу задовольняти?

Ніяких проблем. Потребу буде задовольняти. Потребу самовираження. Потребу робити світ красивішим. Патамуша у нього «ах...єнно глибоко-широкий внутрішній світ» (це самоіронія, хто не зрозумів, такий собі сарказм у свою ж сторону).

Цей сайт буде задовольняти потребу автора надихати інших або, як мінімум, на якийсь час (хоч на хвильку) примушувати задуматись або покращувати настрій (в залежності від контексту).

4. В якому вигляді і яким чином це буде реалізовуватись?

Статті. Віршики. Аудіокасти. Відеокліпчики. Веселі картинки. Фотоальбоми. Звіти

5. Ціна послуг. Можливості отримання доходу.

Які послуги? Яка ціна? Це не комерційний проект.

Начіпляв, як бачите, банерів від Гугл (3 шт) для контекстної реклами. Це сущі копійки. До речі, клацайте, єслі шо... Тільки по одному разу за захід (щоб не забанили). Може почну колись ссилки продавати через «САПУ». Мо, постові… Так,... щоб хоч хостінг і домен окупати.

6. Які продукти (послуги) буде пропонувати автор, координатор проекту?

Картошку, цибульку, бурячок, ...)))  Буду часом розповідати про інші свої проекти. Давати лінки на них. Можливо читачів (чи друзів читачів) зацікавить.

7. Скільки автор проекту готовий йди до своєї мети? Що може зупинити, що може надихнути йти далі?

Скільки йти? Скільки буду жити, стільки вже й буду заповнювати. По мірі сил. Це не обязаловка, це цікаво. Захотів – залишив. Це набагато краще фотоальбома. Тут і фото і відео і враження і багато всього. Тут людина.

Що може зупинити? Що ж ще як не мить, коли я сам зупинюсь чи Зупинить.

Що може надихнути йти? Збільшення кількості відвідувачів, коментарів, обговорень. Відчуття того, що це, окрім мене самого, ще комусь цікаво і корисно. Ще когось надихає. Що це звучне з моєю місією Життя.

Отака моя відповідь на останнє питання по стратегії розвитку проекту.

 

50 (100) МАЙБУТНІХ ПУБЛІКАЦІЙ

Слідуючи методиці, далі потрібно виписати 50-т (а краще 100) назв майбутніх публікацій на сайті

Отож, 50-100 майбутніх публікацій мого сайту :

 1. 1-52 – 52 неділі проекту «Мої 365» (фото, музика, фрази, враження). Подробиці будуть. Це по одній статті кожну неділю в котрій буде відбиток кожного дня з 11 грудня 2011-го року по 11 грудня 2012 року.
 2. Рожівка взимку [+3Д-панорами]
 3. Проект даху хати. Плани і розрахунки по будівництву 2012
 4. Книжки, перечитані за зиму
 5. Українські блоґґери і українські блоги. Огляд, знайомства
 6. Роботи (вишивка бісером і вишиванки) моєї мами [+ фото рукотворів]
 7. Українська музика, яку ви ще, можливо не чули [+ аудіо + лінки]
 8. … і тд… вже є план на рік наперед тільки публікацій, котрі можна запланувати. А ще ж буде багато подорожей, пригод… Абиблаго.

Не буду продовжувати список, бо буде не цікаво, якщо я зараз візьму і тут все викладу. Заходьте до мене частіше, підписуйтесь. Буде не сумно. Буде цікаво.

 

СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО САЙТУ

За цим, потрібно визначитись з семантикою сайту (визначити семантичне ядро).

Для того, щоб знати, як люди шукають інформацію,котра є в твоєму проекті. Для того, щоб в текстах знати на які слова ставити виділення, які слова вживати. Щоб підніматись в рейтингах пошуковиків по правильним популярним словам.

Методика визначення семантичного ядра сайту, насправді, не страшна. От тільки по часу громіздка. Для початку потрібно виписати всі можливі слова, по яким би ти сам шукав інформацію, котра буде розміщатись на твоєму сайті. Просто, взяти блокнот і виписати. Наприклад, ось так:

Рожіка
Село
Українське село
Блок-флейта
Ноти для блок-флейти
Подорожі Україною
Велопутешествия
Андрій марченко
Фамилия Марченко
История фамилий
Храм села
Українські блогери
Інтернет в Рожівці

І тд.


Потім, потрібно скористатись сервісами від яндекса (ВордСтат) і гул (ЕдВордс).

Ці сервіси при правильних налаштуваннях покажуть вам скільки можна очікувати людей у себе на сайті при самих райдужних перспективах пошукової оптимізації. І взагалі, чи цікава ця тема населенню планети Інтернет.

А ще вони запропонують інші схожі слова, по котрим шукали цю тему.

Всі результати потрібно звести в файл excel (ключовий запит – кількість запитів), прибрати зайве, відформатувати і відсортувати за рейтингом. Поділити це все на три сектори (тут вже вмикаємо мозг), виділити кожен сектор своїм кольором. Найбільш рейтингові – це, так звані, високочастотні запити ВЧ (червоний), менш рейтингові – середньочастотні запити СЧ (синій), мало рейтингові – низькочастотні запити НЧ (сірий).

Приблизно отримується ось така картина по моїм словам:

 

Тепер є чітке розуміння, на які слова орієнтуватись в текстах. Що більш опитується. Хоча, в цьому проекті мені по барабану. Як хочу — так і пишу. Є теми, є слова, є стратегії, є бажання. Можна творити далі.

А, як для блога, то по іншій методиці потрібно щоб витримувались 7-м навичок блогера

1. Постійне прагнення до навчання та самовдосконалення. Без цього взагалі блог нікому не потрібний. Цитата: "Я помітив, що по-справжньому класним блогерам притаманна одна особливість – вони реально отримують кайф від збагачення новими знаннями та здобуття нового досвіду. Як наслідок – їм завжди є про що розповісти і чим поділитися зі своєю аудиторією."

2. Блог має бути стабільним. Цитата: "Йдеться про те, що попервах вам швидш за все доведеться інвестувати у нього не тільки час та зусилля, але й певні кошти (плата за домен, хостинг, доступ до інтернету тощо). Ви повинні знати про ці інвестиції і бути готовими підтримувати їх на належному рівні.
Зрештою, я вже неодноразово говорив, що якщо єдина мета вашого блога – заробіток, то краще навіть не починати."

3. Вихід публікацій має бути регулярним. Для того й робимо план. Цитата: "Оберіть зручний для вас тем публікацій і намагайтесь його дотримуватися. Це може бути 10 статей на день, а може бути 1 стаття на тиждень (менше не варто). Але обравши певну інтенсивність, не порушуйте її!"

4. Поєднання 2-ї та 3-ї навички — самодисципліна. Блог — як приємна звичка. Цитата: "Наскільки захопленим би ви не були і як би не любили свою справу – в житті завжди буватимуть періоди, коли хотітиметься на все “забити” і покинути блогінг. Тільки самодисципліна і вміння йти до цілі наперекір швидкоплинній апатії допоможуть вам досягнути успіху."

5. Чесніть і ВІДКРИТІСТЬ. Цитата: «Читаючи хороший блог, люди завжди почуваються так, наче знають автора протягом тривалого часу і можуть назвати його майже другом. Принаймні, їм би точно було про що поговорити з ним, якби вони зустрілися в реальному житті. 

Щоб досягнути чесності та відкритості, потрібно дотримуватися всього кількох простих правил: не намагатися приховати від читачів глибинні мотиви ведення блога; не тримати їх за дурнів; розмовляти з ними так, як ви зазвичай розмовляєте з друзями (тобто без зайвої зверхньості чи навпаки – намагання “принизити” себе).»

6. Ввічливість. Витримка та хороші манери в поєднанні. Без цитат.

7. Розвиток. Думати про розвиток. Розвиватись. Цитата: "Професійний і успішний блогер завжди думає і рухається в напрямку до розвитку. Він не боїться покидати свою зону комфорту, щоб зробити блог ще кращим. Він тестує нові рішення, шукає нові теми і запускає нові продукти."

 

САЙТИ-ЛІДЕРИ

Необхідно визначити сайти-лідери в темі. Вивчити них, підходи, особливості, фішки, способи заробітку, юзабіліті, дизайн, розміщення елементів.

Відносно проекту «Я – Андрій Марченко» можна виділити такі цікаві сайти-лідери (наводжу не в порядку якомусь, а як попадались...).

Примітка. Велика така примітка. Насправді це виявилось досить важкою задачею. Як це не дивно, але в юа-неті я майже не знайшов сайтів, що нагадували б цей щоденник. Дійсно, я здивований.  Не чіпляв тему... а тут довелось... От, найбільше мені видався схожим «Жовті окуляри» однієї дівчинки Христини — дуже душевно (є в списку). Інші сайти, що передивлювався (більше півсотні передивився) і що не потрапили до списку, якісь або кострубаті або якось без душі зліплені як попало. Дивно. Мо, не там дивився... Єслі шо, направте мене туди, де є люди цікаві з цікавими сайтами, з цікавим життям... Буду вдячний. А поки що, маємо те, що маємо.

1. Українська блогосфера. Доволі цікавий ресурс про блоги і блогосферу. Поради як створити і вести блог. Це не особистий блог. Професійний. Тому розглядую його не як приклад лідеру. Повчитись є чому. Підглянути є що.

«Пузо»: до 500 підписників у фідбарнер. круто. Тіц — 40, Пр — 4.  Дуже круто.

Способи заробітку з цього інтернет-проекту: два банерочки згори (460×60 — 20 у.є. на місяць, а також — 250×250 -  50 у.є. на місяць.), контекстна реклама на початку публикацій, платні статті (від 20-30 у.є.), постові (вічні ссилки -3-5 у.є./за одну ссилочку) і, я думаю, плата за конференції і виступи.

2.  Блог про українські блоги. Дуже багато інтервью з відомими українськими блогерами. Здебільшого вони стають відомими таким як я,  й через цей сайт. Можливо, колись і моє інтервью там буде ))). До речі, саме з цього сайту я розпочав дізнаватися про існування інших цікавих сайтів і блогерів. Корисну справу робить автор сайту. Требла й собі почати брати інтервью (тільки щоб і аудіо було обовязково, щоб живіше). Почну зі своїх друзів.

«Пузо»: до 100 підписників у фідбарнер. непогано для юа-блога. Тіц — ..., Пр — 2.  Непогано.

Способи заробітку з цього інтернет-проекту: є два банерочки приховані всередині, але вони, здається партнерські, банер згори сторінки, під ним банер від ротапост або гугетлінкс (шось з цього напевно), контекстна реклама на початку статті. З постів блога зрозуміло, що автор заробляє на адалт блогах (вобщєм, на напіверотиці та недопарнушним штукам).

3. Блог Black0wolF . Блог Павла про соціальні мережі, інтернет сервіси, заробіток, глобальні події в Україні і рідномі місті автора блогу — Рівне. А також все що є в інтернеті та про інтернет. Є шо читонуть по певним темам.

«Пузо»: Пр — 2.  Інших даних не знайшов

Способи заробітку з цього інтернет-проекту: трішки контекстної реклами  в тілі статті. І в проектах видно, що Павло заробляє розробкою сайтів.

4. Юрко Блогер. Сайт Юрка зі Львова. Мені особисто сподобались зачатки ідеї сторінок про українську музику і українські гурти. Є на що глянуть і що читнуть.

Дані не вивчав.

5. Блог Романа ГолубовськогоВже щось не тільки професійне. На цьому блозі вже видно автора, його характер. Понастальгірував, читаючи опуси про українську естраду 90-х... інші теми. Є багато цікавих статей, з власним поглядом автора на ту чи іншу подію (чи явище). Мені сподобалось. І, до речі, на цьому блозі також є проект 365, провідником якого в Україні є Христина з «Жовтих окулярів»

Пузо: ПР = 3

Можливі способи заробітку: кажись, Роман веде цей блог без монетизації. Тільки в послугах знайшов, що він розроблює сайти.

6. Жовті окуляри. Ось і Жовті окуляри. Дуже виділяється серед інших блогів. Оригінально і небанально. Беру на озброєння проектність ведення блогу. Проект 365 буду втілювати й у своєму розумінні й своїх інтерпритаціях (не тільки фото але й музика, слова, інше)

7. Маузер-інфо.Тут уважуха автору. Блог давняшній, судячи з архіву ( з 2008-го року). Автор дуже любить матюкатись. Але через пару статтів звикаєш до цього як до стилю. Правильно написано в назві — моралістам тут не місце. Є деякі цікавості, що автор видивився в інтернеті і протранслював у своєму блозі. Місцями дуже навіть ржачно. Насправді, дуже крутий ресурс. навіть, не зважаючи на любов автора до перченого слова.

Про способи заробітку не знайшов. Кайфує людина від того, що веде блог. А що ще треба.

-------------------------------

Висновок: не так то й багато мені зустрілось блогів таких щоб прям аж зачепило... просто ще не роззнайомився. А треба.

Також помітив, що вони коментують один одного. своя така тусівка.

Про заробіток. Власники таких блогів не дуже переймаються. Та спробувати поставити окрім реклами гугл ще й ссилки можна було б.

1. http://blog-of-blogs.livejournal.com/ — корисно про написання блогів.

Після цього йде технічне виконання проекту, сайту. Його наповнення, розвиток, реклама.

Це дизайн, юзабіліті, фішки і… хронометраж по заповненню.

Як це робив (з самого початку) і роблю (що зараз) в рамках проекту «Я – Андрій Марченко» розповім в наступній публікації по темі. Саме цікаве ще попереду.

 

От, наприклад, одна з фішок сайту «Я – Андрій Марченко» – зовсім недавно додав новий плагін – «Цитатник», але використав його по іншому.

Записав низку так званих «Законів», озвучив, оцифрував, зробив щось більш-менш і вставив в цитатник з періодичністю показу: один закон — один день. Наступний день – наступний закон. Зараз законів 30-ть, постійно будуть доповнюватись. Вони цікаві. Стимулюючі, такі що налаштовують на позитивний лад. Але всі одразу прослухати не можна. Потрібно заходити кожен день і слухати ))). Отака фішка.

Про всі фішки детальніше в наступному матеріалі по сайту «Я – Андрій Марченко». Технічна сторона. Що я зробив за ці 5-ть місяців.

П.С. Якщо когось зацікавила дана інформація, пишіть. Якщо подобається ідея і хочете допомогти – розповсюджуйте, коментуйте, допомагайте. Підпишіться на свіжак. Це не страшно і зовсім не боляче. Обов’язково коментуйте. Ніщо так не стимулює, як зворотній зв’язок.

 

Всі способи зв’язку зі мною – на сторінці «Зв’язок зі мною». Буду дуже радий, якщо приєднаєтесь у всіх можливих соц.мережах (там теж є ссилочки).

Вєчно Ваш, Андрій Марченко

власне,... автор цього сайту

Мене ви можете знайти ще й тут! :)

Схожі записи:

Крим на мотоциклах 2008. Частина друга
Мої 365. 20-та неділя (23.04.2012 - 29.04.2012)
Мої 365. 41-ша неділя (17.09.2012-23.09.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

До запису "Проект «Я — Андрій Марченко» [стратегії]" Коментування вимкнено

 1. Валерий коментує:

  Зачем нужен дневник? Ученику он нужен для того, чтобы в него (дневник)ставились оценки. Это миссия жизни — жить день за днем. Это дневник...поставлю я в этот дневник сегодня 5+. Нужно *пройти*(школу жизни) с отличием!

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика