Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
16
Чер

Проект «Я — Автомеханік»

Главная » Мії Діла » Проект «Я — Автомеханік»

Інтернет газета для автосервіса

Ще один мій проект — «Я — Автомеханік». Це інтернет-газета для автосервіса.

Моя давняшня ідея, котра потихеньку почала вже ставати реальністю. Взагалі то, напочатку була ідея справжньої ГАЗЕТИ для автосервісу. Ідея шикарна. Чого-чого, а справді цікавих тематичних газет для автосервіса, де б велось про життя в автосервісі — немає.

Я розписав був бізнес-план (коли ще працював в компанії «Автомеханіка»), прорахував як корпоративну газету саме компанії «Автомеханіка»... але вони затормозили — крізіси-шмізіси і все таке. Та я ідею не полишав і, як завжди, планував щось грандіозне... А як же... по іншому й бути не може (це сарказм над собою).

Далі було усвідомлення...

Дуже добре що мене попустило з грандіозністю. В якийсь момент мені дійшло, що через мою цю особливість — «все має бути ідеальним» — я втрачаю час і можливості. А газети так і немає. І це стосувалося всього.

Одного прекрасного ранку я прийняв рішення — на базі простенької системи управління сайтом, що робив для сайту СТО «Дінітрол-Центр» (ще один мій цікавий клієнт) зробити сайт — авторський сайт Андрія Марченко — «Я — Автомеханік». Домен придбав шикарний — ya-a.com.ua.

Публікацій в мене — гора. Вистачить на рік, якщо публікувати по дві в неділю. Ну й нехай. Так і вирішив. І шо ви думаєте? Перший крок вже зроблений, другий теж..., вже хочеться робити третій (і роблю), вже вимальовується чітко напрямок (принаймні на перші сто-двісті метрів).

Завдяки цьому я зрозумів — правду кажуть «Лучшее — враг хорошего». Ідеалізація — це не завжди добре. До ідеалу потрібно завжди націлюватись. Але робити перший крок. Простий перший крок. А потім другий. Простий. Не можна одразу стрибнути на ту сторону. «Не шагай широко — штанишки порвешь». Про це ж всі тільки й говорять, пишуть в книжках. І я це читав, слухав, думав над цим, але не розумів, поки не усвідомив через свій власний досвід. Отаке.

Заходьте на «Я — Автомеханік».

Пройшло декілька тижнів після цієї замітки, і я написав:
Давняшня моя ідея і мрія — своя газета по темі автосервісу (адже статтів по темі — моїх особистих, авторських, надрукованних в різних виданнях) — ціла гора.  і подорожі на мотику мене надихають...  ЗАдумалось мені це сумістити. ЗАхотів сайт свій за допомогою якого зможу заробляти. ТАку собі «скважину нафтову» зробити. І це реально — реально.

Контент є. При тому унікальний і цікавий. Піднявши сайт можна пропонувати продажу банерних місць, постових, реклами... і всяке таке. При тому — цей проект, як задумано не буде мене прив*язувати до одного місця, цікаві зустрічі з цікавими людьми, поїздки в різні місця... мотик, творчість. Початок вже є — интернет-газета для автосервиса «Я — Автомеханик».

 интернет-газета для автосервиса "Я - Автомеханик"

Вже в низькому старті, але не вистачає заповнених службових розділів. і плана на першу п*ятирічку :) Чітко не вистачає:

1. сторінки — реклама на сайті

2. банера верхнього — просто якийсь малюнок або підключені адвордс з гугли, яндекса чи блогуна

3. сторінка «стань соавтором»

4. сторінка «все автомеханики» (не сам хочу, а з зацікавленними цікавими людьми)

5. сторінка «приглашаем к сотрудничеству»

6. оформлення сторінок «публікації» і «новости» за темами

7. текст, баннер, картинка для реклами з інших сайтів. і після цього просто наповнюю його по дві статьті в неділю...  ну, і звичайно ж, подорожую, знайомлюсь, проводжу цікаві зустрічі. ))) 

Схожі записи:

Зроблені з РОЖІВКИ (Моржі з Рожівки 2011) [+ відео]
ФільмЧИК: "МОЇ 365-2012" (ПОВНА "режисерська" версія)
Прогноз погоди на 2013-й рік (від Володимира Бойка, за методикою Володимира Лиса)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Следующий пост:

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика