Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
01
Лип

Розробка сайтів

Главная » Мії Діла » Розробка сайтів

Таки да... як говорять у них в Одесі... Я вже можу самостійно, без програмістів, без зайвої метушні... розроблювати сайти! Я й раніше них розроблював. чимало. і дизайн створював і допрацьовував, але не програмував, не налаштовував.

Був і є керівником проектів, менеджером, розроблював ТЗ і перевіряв роботу... і всяке таке. Але  для виконання технічної частини шукав програмерів.

Виникла потреба (перш за все внутрішня) робити сайти самостійно. Як і обіцяв собі. Простенькі, поки що,... але напрочуд гарненькі, грамотно зкомплектовані. Щоб можна було пропонувати таку послугу населенню і не бути залежним від програмерів. Це дуже цікаво.

«Тренувався» я на своєму особистому блозі-щоденнику (ось цьому самому блозі). Вивчив саму просту CMS — WordPress, вдосконалив і відточив вміння, паралельно навчився ще багато чого. 

Наступний етам — створення сайтів для своїх партнерів, з ким веду співробітництво.

Наступний — створення свого першого комерційного сайту.

Наступні етапи -розкрутка і кропітка робота з розвитку цього напрямку.

П.С. Зовсім забув... можете замовляти сайт. Хоч персональний, хоч сімейний, хоч весільний, хоч сайт організації чи компанії. хоч сайт школи чи окремого класу чи групи, хоч який завгодно. Зараз в роботі портал... Але маленькі сайти можу робити на протязі п*яти годин (з шапкою, гарним дизайном, первинним наповненням і тд). Сайт — красиво, розумно, дуже швидко і недорого!  :)

Схожі записи:

Міссія Життя
Сага. ДРУГ. Частина 3-тя. "Екзамен на те, чи Людина ти!" [+ відео]
Мої 365. 17-та неділя (02.04.2012 - 08.04.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Следующий пост:

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика