Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
31
Жов

ШАПКА для «Вед-Інвайту». Що вибрати? [потрібна ваша думка]

Главная » Мії Діла » ШАПКА для «Вед-Інвайту». Що вибрати? [потрібна ваша думка]

Вже готовий викласти до інтернету свій перший комерційний проект. Wed-Invite. Але є невеличка проблемка, що постала переді мною. Не можу обрати шрифт в шапці сайту. По дизайну все було одразу зрозуміло — це буде такий же сайт як і мій сайт-щоденник. Дизайн і фішки вже відпрацьовані, допиляні і перепровірені.

Минулий варіант був таким (але це вже історія)

Вже все по іншому. Потрібно тільки вибрати яку з шапок залишити, а від якої відмовитись. Так як моє око вже «замилене», то на свою думку я не можу покладатись на 100 %. А так як цей сайт буде цілоком і повністю одразу ж націлений на зацікавлення людей, то прошу вашої допомоги. Друзі, друзі друзів, випадкові відвідувачі мого блогу, рідні, близькі, просто небайдужі. Залиште свою думку. Порадьте.

Порадьте. Який з варіантів вибрати. Відрізняютьс вони шрифтом заголовку. в шапці. і все. але це сприйняття. дуже важливо. Допоможіть. напишіть, будь ласка, в коментарах нижче номер варіанту, котрий вам більше до вподоби.

Котрий на вашу думку більше підходить для цього проекту. А якщо напишете ще й чому саме, це буде взагалі ... З мене тоді щось цікаве і корисне або веселе і грайливе в наступних публікаціях.

Варіантів небагато — два:

[щоб збільшити, треба клацнути по картинці]

1.

і

2. 

Отже, який варіант вам більше до вподоби? 

Напишіть в коментариках

Буду дуже вдячний. Бо вже пора запускатись.

 

Справочка. Про проект «Вед-Інвайт» я ще напишу розгорнуту статтю-стратегію і надалі буду описувати етапи розвитку всіх своїх проектів. Якщо коротко, то Вед-Інвайт я буду позіціонувати як Майстерню інтернет-технологій. (Раніше я залишав дві заміточки про вед-інвайт: «Проект вед-інвайт»,  «Розробка сайтів» та згадував про нього в «Як я провів літо 2011»)

На сайті в першу чергу будуть пропонуватись послуги по створенню сайтів, навчання по використанню інтернета і всіх його можливостей, розробці сайтів, 3Д-фото і таке інше. будуть як платні так і безоплатні розділи. На іллюстраціях, в принципі, зрозуміло по складу пунктів меню, що буде на сайті, інформація якого роду.

Розраховую на вашу допомогу.

Виберіть ваш варіант: 1 чи 2?

Схожі записи:

Подорожі Україною [+багато-багато кліпів. Збірка]
МікрофоПна перевірка. Мікрофон MXL USB [+ тест-драйв]
Мої 365. 46-та неділя (22.10.2012-28.10.2012)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

Навигация

Предыдущий пост: ←

Следующий пост:

До запису "ШАПКА для «Вед-Інвайту». Що вибрати? [потрібна ваша думка]" Коментування вимкнено

 1. Ната коментує:

  Варіант №1. Чисто, просто, лаконічно.

  • Андрій Марченко коментує:

   Наташулькін, ти бачиш шо твориться.. З моїми друзями — так як і з моєю головою і серцем. Розриваюсь на дві частини. В кожного варіанта є щось своє... Який залишити... а про який згадувати.. але не жалкувати.

 2. Іннулька коментує:

  Я голосую за другий варіант!!!! мені більше подобаеться, тому що він більш «ніжніший»....плавний, мжна і так сказать...короче як на мене кращий!!!!

 3. Іннулька коментує:

  Хорошій людині гріх не підсказати))))*

 4. Денис коментує:

  Как первый так и второй вариант на мой взгляд хорошо, но честно так больше понравился второй)))), потому что мне больше нравиться такой шрифт)))

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика