Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
10
Січ

Вихідні та святкові дні 2014 в Україні і Рожівці :)

Главная » Моя творчість :), Цікавинки » Вихідні та святкові дні 2014 в Україні і Рожівці :)
Віже стали відомі всі можливі і офіційно затверджені вихідні та святкові дні в Україні у 2014 році. На даній сторінці є зручний календарик з помітками вихідних та святкових днів в Україні у 2014 році. А також, як бонус, — зручний календар фаз місяця 2014, або, як кажуть сусіди, лунный календарь на 2014 год.
Користуйтесь і плануйте свій час правильно. Бо, для цього дня, як і для всіх інших днів життя, повернення і обмін — не можливі. :)
Календарик вам на поміч.
Kalendarik2014-Rozhivka
Повну версію розширенного календарика скоро надрукую. Є таке в планах.
Розберемо тепер, що приготував нам цей тимчасовий Кабінет Міністрів України зі своїм розпорядженням, що рекомендував... Вони надали відповідний графік перенесення робочих днів у 2014 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні. Ухвалили вони це все ще 21 листопада 2013-го року (до подій), але все рівно не без порушення закону. Та все ж, про що йдеться і в які дні рекомендують відпочивати, в які працювати...
ДО РЕЧІ, про перенесення вихідних - графік перенесення вихідних носить рекомендаційний характер. Остаточне рішення приймаєте ви самі або ваш керівник (в кого як склалось). ОТЖЕ, за загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2014 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у такі святкові дні і дні релігійних свят:

 • 1 січня — Новий рік (середа);
 • 7 січня — Різдво Христове (вівторок);
 • 8 березня — Міжнародний жіночий день (субота);
 • 20 квітня — Пасха (неділя);
 • 1 і 2 травня — День міжнародної солідарності трудящих (четвер, п'ятниця);
 • 9 травня — День Перемоги (п'ятниця);
 • 8 червня — Трійця (неділя);
 • 28 червня — День Конституції України (субота);
 • 24 серпня — День незалежності України (неділя).

Вихідні дні на Новий 2014 рік та Різдво з урахуванням перенесення робочих днів згідно розпорядження Кабміну триватимуть сім днів: з 1 по 7 січня 2014 року. Відпрацьовувати «канікули» доведеться 11 і 25 січня, а також 8 лютого.

Міжнародний жіночий день 8 березня - субота. Згідно зі статтею 67 КЗпП , якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Отже, для привітання жінок чоловіки матимуть три вихідних дні. Плюс — 10 березня.

Великдень у 2014 році припадає на 20 квітня (це, як завжди, неділя). Аналогічно за КЗпП маємо триденні канікули з 19 по 21 квітня.
А ось 1 і 2 травня 2014 (День солідарності трудящих) - це четвер і п'ятниця. Так що з урахуванням наступних вихідних у бажаючих виїхати на природу буде цілих чотири вихідних.
Крім цього, День перемоги, 9 травня також випадає на п'ятницю. Отримуємо три вихідних дні підряд. Трійця, що випадає на 8 червня, завжди відзначається по неділях, отже, це дає нам ще один вихідний 9 червня.
Ще одне свято в червні - День Конституції (28 червня), який випадає на суботу. Знову ж за КЗпП автоматично додається вихідний 30 червня.
І нарешті День Незалежності (24 серпня)святкуватимемо у неділю, і тому закон дасть нам ще один день відпочинку у понеділок, 25 серпня.
Щоправда, даний графік розрахований для працівників з 5-денним робочим тижнем. Також, повторю, що слід мати на увазі — графік перенесення вихідних носить рекомендаційний характер. Згідно КЗпП остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.
Зберігайте цю інформацію, цей календарик. Поділіться з друзями, в тому числі і в соц.мережах. Знадобицця.
П.С. А календарик в друкованому вигляді з іншими корисними фішками рожівці скоро побачать. :) Нехай щастить.
Вєчно ваш, Андрій Марченко.

Схожі записи:

На байдарці від Остра до Пухівки (2008 рік) [віршовано]
Розробка сайтів
Закони. Нова фішка мого сайту :)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

  Не знайшлось... але можна краще придивитись :)

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite
   

Коментуйте вКонтакті

Вже закрив коментування.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика