Фразочка тижня

32. "В теорії немає різниці між теорією і практикою. А на практиці - є!", з книжки Джека Кенфілда (08.06.2012).

Всі фразочки

Так… радіо

Слухать радіо (Русский Рок онлайн)
Проект 365 (Мої 365)
06
Вер

Як я провів літо 2011 [з музичним супроводом]

Главная » Моє Життя, Обране » Як я провів літо 2011 [з музичним супроводом]

Як я провів літо?

Да, так собі... я провів літо…

Так, як ніколи раніше… я провів літо.

Так, як ніколи більше не хотів би провести літо

(тому що хочу по різному проводити літа).

Хоча літо було гарне. Літо було у відкриттях і здобутках.

 

В цілому для мене літо було схоже на ось цю композицію…

 

Основну (дуже велику, майже всю) частину літа я… працював. Фігачив як можу. Щоб зовсім не «накрило» час від часу ще й відкривав для себе щось нове. Тішив себе вивченням нової якоїсь програми чи техніки.

Чим гордий по собі за літо. Сумлінно тренувався кожного ранку. Напрацьовував базу ДзиБеньГун та базу техніки Багуа, трішки по ходу згадуючи Тайцзи. Був на двох семінарських заняттях в УЛІНЬ.

На роботу їздив на мотику або на велику, заїжджаючи на турнічки і брус’я. Раніше дуже любив ці знаряддя… і любов, здається, повертається.

Що недобре за це літо. Майже було втратив свою фішку, вміння, особливість «безтурботно радіти життю». Але схаменувся. В цій події є свій плюс. Так, мені довелося переконатись, що можу працювати не тільки за трьох (до чого приходив в попередніх експериментах) а й за сімох. І це доволі вправно виходить. От тільки толку від цього… Сумнівний якийсь здобуток. Радості не додав цей здобуток. Та з цим я теж впорався…

Єдине, за що соромно за літо. Багато випив алкоголю 31-го липня. Тихенько і сам. В день, коли мало б бути моє весілля. Наступний день – кошмарні головні болі і поганий настрій, занижена самооцінка.

Одне зрозуміло точно. Багато чого змінилось, відбулось, сталось, трапилось. Багато пішло, багато прийшло. Але я залишився при собі. Собою. Це добре. Що ніякі недобрі вітри не зламують від слідуванню Місії Життя, і не озлоблюють мою Душу, а навпаки, роблять неї більш мудрою, як мені здається, більш зрячою))) Я пробачив всіх, хто мене образив, і прошу пробачення у тих, кого образив сам.

Трішки просунулось будівництво на моїй землі де ставлю Дім Мрії. Так як земля зараз пропонується задешево і продавати неї нема сенсу (хоча, чесно сказати, я й так не хо продавати свою ділянку в саду) всі гроші,... абсолютно всі гроші, що з’являлись в заробітках, хутко йшли на будівництво. А замахнувся я не слабенько. Одразу три будівлі зводяться. Коробка сауни з достатньо місткою навіть для «переночувати» кімнатою відпочинку і терасою, поставлена ще минулого року. Цим літом зведено стіни першого поверху хати і ось-ось дороблюється гараж з пограбом і напів-поверхом з фігуристим дахом. Фотографую етапи, фіксую на відео, а також зберігаю вигляди вже й у 3D (Віртуальний тур по кімнаті і по маєтку, серпень 2011).

Наступний рік має бути ще «веселішим». Тому й треба багацько працювати, щоб «вийти на орбіту» й заробляти по сьогоднішнім і завтрашнім потребам. Думаю, наступного року вже переселюсь в якусь з будівель… А поки що – працювати!

Що напрацював за літо 2011?

На початку літа розробив плани розвитку кожного з проектів, розписав в подробицях схеми дій і, навіть, дещо розклав календарно.

Все, звісно ж, не встиг і результатом не дуже задоволений. Хоча результати по діям – непогані:

а) по проекту «Я — Автомеханік». На початку повністю вималював в голові і на папері ідею, допрацював на сайті. Головне для сайту – постійне поновлення і цікавий унікальний контент. А цього добра по темі автосервісу в мене за роки роботи в журналах назбирались гори. Взяв всі ці гори, і «перевернув»))) Зробив сканкопії, розпізнав, розклав по темам і гарно все оформив на сайті своєї інтернет-газети «Я — Автомеханік». Розмістив виходи за календарем. До травня 2012 року забезпечено виходять 1-на 2-і статті-публікації в тиждень. Мені залишається тільки братись за розвиток і розкрутку. До цього проекту моя недописана книжка «Оборудование для СТО».

б) Автомеханіка і АМ-Технологія (основні клієнти на даний момент). Склав план заповнення і оптимізації їх сайтів, затвердили і домовилися на зустрічі про об’єми і оплату. За літо розписав і заповнив обидва сайти аж до березня 2012 року. Статті теж написані і викладуються за календарем. Було важко але тепер в мене є час на розвиток своїх проектів, або на обслуговування перспективних, таких як ЛТУ.

в) Сайт ЛТУ (Ліга танцю України). Також моя гордість. Як я сюди потрапив – це окрема вже «нецікава» історія.

Ще півроку тому у Ліги був тільки ось цей сайт. За півроку є ціла система. Портал зі всіма примочками і налаштованою системою роботи – ltu.org.ua, що і личить організації такого масштабу. За літо привів сайт в повну бойову готовність. Вже майже готова система он-лайн реєстрації на турніри. План виходу матеріалів і роботи розписано до січня 2012. Стратегічний план розвитку (і не тільки сайту) – до літа 2012.

Чому гордий. Цей проект і те, що зроблено… Це як за три місяці зробити те, що зазвичай робиться роками. Зараз якщо зайти на сайт, можна подумати, що він живе і заповнюється вже як мінімум роки два (фото і альбоми зі всіх турнірів, події, все оновлюється і змінюється…). Це все зроблено двома людьми (в мене є помічниця) за літо 2011-го.

До цього треба додати безліч ідей і рішень, що вже працюють з подачі. Тут перспективи є. Головне, щоб керівництво ЛТУ витримало цей заданий ритм. Зараз ми майже вийшли в нуль, а потрібно трішки обігнати. Та, тут зона не тільки моєї відповідальності… це те, що я не можу повністю контролювати. Тому остаточне рішення по своїй ролі в цьому проекті прийму за результатами цього сезону.

г) Розробив свій блог (цей самий сайт-щоденник). Переніс все зі свого ЖЖ сюди і по-людськи оформив. Окрім того, що це буде мій особистий сайт-щоденник, інтернет-сповідальня ))), хронологічний і не дуже літопис… цей сайт став для мене справжнім тренувальним полігоном. Завдяки роботі над своїм блогом, мені вдалось добряче вивчити Ворд Прес з багатьма його плагінами і можливостями. На цьому сайті випробовую всі фішки, що тільки можуть бути цікавими. Ще не зустрічав в інеті жодного блогера, що працював би в такому стилі.

Понабивав гуль і понаступав на багато грабель… Не одна безсонна літня ніч… Зараз зустрічаючи, як і раніше, сайти тіпа «Навчіться робити сайт за день», або натраплюючи на реклами таких же курсів, мені стає смішно… Я вклав в своє навчання дуже багато часу, сил і достатньо грошей. І це дає результати. Грамотно зробити справді гарний і цікавий сайт на wordPress — це не просто (як пишуть вумніки). Просто – це коли тебе ведуть за ручку і все показують… Або роблять все за тебе, а потім тільки дають інструкцію по використанню. Що я скоро й зроблю.

Зараз сам розроблюю сайти (за літо 5-ть замовлень, 2-і допомоги по дружбі. А як же ж без цього. ;) Це мої фамільні «грабельки»).

Одне тягне за собою інше…

д) Сайти на замовлення. Замовлення на (для когось не дуже) але для мене, все ж і вже ж, прості сайти. На ВордПрес. Завдання цікаве і прибуткове. Тому взявся. Зроблю гарно і, як завжди, з родзинкою.

е) Фото 3D, віртуальні тури і VR Object. Навчився гарно робити 3Д-панорами. Тренувався своїм простющим фотиком і зовсім простим штативом по Рожівці (Серіал: «Прогуляємось по Рожівці», «Продовження прогулянки по лісам і пагорбам Рожівки», «Моя кімната. Ефект присутності»… і ще скоро (24 вересня) вийде остання «Літня віртуальна прогулянка під Рожівкою», де можна побачити Рожівку під горою, а також провести до сну сутінкове сонце з нашої рожівської «гори»).

Також оволодів зйомкою і виробництвом віртуальних об’єктів. Якщо панорма – це ніби з середини сфери дивишся навколо, то vr-об’єкт (чи об’єктний фільм) – це в середину сфери чи циліндру дивишся з боків. Крутиш об’єкт як заманеться. На сайтах застосовують, показуючи так товар зі всіх боків.

Ці штуки – цікаві. Та ще й гроші непогані. Плюс велика перевага і цікава «вкусняшка» для сайтів системи сіл Броварського району « [в]СЕЛІ», а також знадобиться для рубрики «Візит на СТО …» проекту «Я — Автомеханік». Також, віртуальні тури — велика конкурентна перевага, якщо потрібно розроблювати сайт, скажімо, ресторану, готелю, СТО, заводу. Об’єктні фільми – перевага при розробці сайтів офіційних представництв серйозних (і не дуже) компаній…

є) Wed- Invite – як студія суто весільних сайтів, не лягла мені на душу. Хоча сайт я повністю зробив і виклав в інтернет.Не пішо, так як планувалося не самому займатись, а разом з Андрюхою Голіком. Як ми на початку задумували: він би займався розкруткою і замовленнями, а я виконанням технічної сторони і роботою вже безпосередньо з клієнтом… Та, Андрюха зайнявся іншим, своїм більш реальнішим бізнесом. І молодець. Я дуже поважаю цю людину. Справжній чоловік. Гарний батько. Хороший муж. Завдяки знайомству з Андрюхою я багато чого зрозумів і навчився. За це літо Андрюха зробив набагато більше – організував свій магазин побутової хімії і, разом з жінкою, створив сайт інтернет-магазин побутових речей — papiki.com. Поважаю і підтримую. Давно не був у них в гостях.

Що ще про Вед-Інвайт. Не кидати ж… Вивчаючи все що тільки можна, для того щоб грамотно робити свій блог, я зрозумів, що міг би зробити те, чого ще немає в Інтернеті, або його не достатньо, або не в тій якості… Це буде «Майстерня інтернет-технологій Wed Invite». Це не тільки створення весільних сайтів. Це створення будь-яких цікавих сайтів. Плюс курси інтернет-технологій, плюс 3Д-фото, плюс… багато всього таємничого J. В даний момент саме працюю над цим проектом. Нарешті буде мій комерційний сайт.

ж) Натур-Продукт – інтернет-крамниця продуктів з власних господарств та природніх речей. Шикарна ідея. Зайнятись би нею. Навіть вже й інвесторів пробив. Але на все мене не вистачило. Треба хоча б місяць, щоб привести до ладу цей сайт. А в мене його поки що не має (місяця. Сайт є), і в найближчій перспективі не очікується. Поки притримаю.

За літо виправив всі помарочки по програмуванню, вніс два товари: картини з бісеру (що мама моя робить) і все. Навіть не думаю братись, поки що. Хіба що заплатити комусь, щоб написали з десяток статтів, там про мед, чи живий хліб, чи корисність споживання натурального… Побачу.

Пріоритет: Вед-Інвайт в новій обробці і 5-ть сайтів на замовлення.

з) [в]СЕЛІ (www.vseli.com) – велика радість. Сьогодні прийняв майже всі правки і доробки по програмуванню (дякую програмісту і дуже чесній людині – Вітьку. Він вже й втомився від моїх ідей). Я готовий до роботи над цим величезним і великим проектом – справою мого життя, що повністю втілює мою місію. Але без поспіху. Буде дуже круто.

Такі справи і досягнення за літо 2011 по професійній діяльності (назвати це роботою якось і язик не повертається, і пальці на клавіші не стають). Не зробив би навіть і половини з того, що зробив, аби не отримував величезне задоволення і кайф від процесу і результатів

Особисте. Справи сердечні. Майже оклигав вже після подій минулого (2010) і цього (2011) років, але ще не зовсім. Тим паче, усвідомив, що мені круто повезло в житті і що мені варто подякувати «старушці Шапокляк» і її «коту Базіліо» за те, як вони, взявши на свої душі дуже великий гріх, показали своїми хитрощами і тортурами те, що їхня «Мальвіна» просто — несамостійна лялька, а не моя «Богіня». :))))) Дай їм Бог здоров’я. І це без сарказму чи іронії. Навіть не знаю, як повернулось би моє життя, станься все як думалось на початку весни… Страшно уявити.

Інколи, дуже сильна віра в людей може бути згубною. Дякую Богу, що Він інколи сміється над нашими планами.

А от перша почала знову снитись… І це – зовсім недобре. Хоч до людей кидайся… )))

Тому, мабуть, і зашився в роботі і професійній діяльності. Думаю, після запуску всіх проектів дозволю собі знову відкрити серце. Та це не раніше наступного року. І хоча в моєму житті зараз з’явилось одне цікаве дівча… та, я не поспішаю. Шось, я вже дуже обережний… став.

Мандри. Без пригод, без перевірки себе на міцність, хоробрість, мужність, пластичність))), без друзів і близьких, що поділяють таке життя і підтримують мене… Навряд чи стало б в мене сил на ті роботи і проекти. І хоча, мандрівок і пригод цього літа в мене було менше ніж в минулі роки… вони все ж таки були.

Веломандрівка «Чернівці — Івано-Франківськ (ЧІФ 2011)» на початку літа — єдина тривала подорож цього року. Гарна подорож. В рамках розвитку і заради набуття нових вмінь, цей раз не тільки фотографували й знімали все на відео, а й писали на диктофон (мені потрібно було навчитись робити, а потім оброблювати, а потім завантажувати в Інтернет і, нарешті, вставляти в сайти аудіо матеріал. В найближчому часі це знадобиться для проектів «ЛТУ» та «Я — Автомеханік» в рубриках «Інтерв’ю з цікавими людьми»). Результат: за лінками на збірній сторінці цьогорічної вело подорожі – «Всі дні поїздки ЧІФ 2011». Відео теж буде, але після запуску Wed-Invite та перших з 2-х зайтів на замовлення. Щоб зробити кліп, хоча б рівня «Ідеально Карпати Трофі (ІКТ 2010)» чи «ХАрашо Карпати Тур (ХКТ 2009)», чи, навіть, «Велоподорож двох рожівців від Мукачево до Львова в 2008-му» треба повністю виділити для цього день (мо, хто думає, що кліп за 5 хвилин робиться).

Виділю собі день – як нагороду за виконання наміченого.

Відкрите заняття з африканських барабанів. На початку липня. Біля р. Десна з боку с.Новосілки. В палатках. Був на мотику. Ближче познайомився зі своїми колегами-афробарабанщиками. Чудово провів час. Побарабанив, попідігрував-попідгрюкував цікавим виконавцям. Краще за будь-який фестиваль. Коли українські виконавці і музиканти поруч з тобою навколо вогню. Ритм 30-ти барабанів Джамбе. Це — GoDoPata. Школа етнічних барабанів. Я там інколи з’являюсь.

 

Далі була кропітка робота по проектам. То в офісі, то на будівництві. Як в кліпі про день за 5-ть секунд

Ну, не зовсім як у цього бідолашного...:)  Тішився тільки вранішніми «китайськими зарядками» і нічними мотопрогулянками. Але… чуть криша не поїхала.

Та врешті-решт, перебираючи (в нагороду за виконану Автомеханіку) свої минулі поїздки і пригоди, роздуми і поодинокі фразочки, котрі я поступово переносив зі свого ЖЖ сюди… Перечитуючи все те, виникали думки. Перечитуючи «Поїздку на мотоциклах до Криму в 2008-му (першу частину)», а також «МотоПоїздку по Криму 2008 (другу частину)», збагнув. Свідомість розривало в шматки одне велике усвідомлення…

Ті слова, те відчуття того мене… Я читав і розумів, це послання того мене тоді в 2008-му, сьогоднішньому мені в літі 2011. Та людина була набагато щасливіша і ближча до Бога, ніж та, що сьогодні їздить кожного літнього дня в офіс і працює майже без вихідних другий місяць.

В цей же день я вирішив зробити собі тайм-аут. Одиночна вилазка, як в 2006-му «На байдарці від Остра до Пухівки». Так. Вже наступного ранку я взяв свою «Ласточку 2», під’їхав до Десни і пішов

«На байдарці від Пухівки до Києва (до гідропарку)» (ссилка на репортаж буде 27-го вересня, теж кіпчик треба забацать). Це була, мабуть, найкраща моя пригода літа 2011. 9 годин на веслах. Без води, без їжі, без карт і орієнтирів.

Ця пригода виснажила фізично, але надала силу-силенну сил. Одиночні подорожі (як та, що була наприклад в 2008 «Один на річці: зустріч зими») надають новий досвід, нові враження, нові знання і пізнання.

Повернувся до роботи. Працюю я під музику різноманітну. Через тиждень постійного прослуховування саундтреків до бомбезного фільму «Достучаться до Небес», з послідовним перегляданням нашого з братом «МотоКРИМу 2008» дуже захотілось відчути море

а ще так:

На цей запит Ігор (мій Друг) відповів в цей же тиждень і запропонував з’їздити до моря. На моїй машині. Я – водій. А чого б і не з’їздити. Згадалась така наша подорож в Одессу 2006 року.

Поїхали ми в Кароліно-Бугаз. На один день. Та в одну річку (чи море) два рази не зайти. Що сподобалось – музика, котру слухав по дорозі туди і назад. Моя музика, котру люблю. Все інше – навіть не збуджувало. І ще добре, що відчув море, тому як «на Небесах тільки й розмов, що про Море. Яке воно безкрайньо чарівне…» )))

Отак я провів ЛІТО!

 

П.С. Що далі? Та, багацько всього… Осінь, зима, весна… знову літо. Собі кажу – «Зустрінемось!»

[quote|random]

П.П.А.ааа-а-а. ХА... куди... стоп!

Треба ж, намітити плани і цілі на наступні 3-и місяці.

Поставити винагороду за виконання або штраф за невдачу.

Ітак-с,...

[upgrade]

 

а) Сайт «Мастерская интернет-технологий Wed-Invite» має бути готовий до роботи (писав до жовтня — ні, зміни в графіку з поважних...). Запуск рекламної кампанії — грудень 2011.

 

б) Натур-продукт — виписати список партнерів, головна сторінка в порядок, 5-7 статтів в рубрику «Корисно знати» (пріоритети перевів на заповнення каталогу продукції, проробку комерції), всі мамини картини бісером в товари.

в) ЛТУ — «закрити» всю осінь на «п`ять з плюсом» (по пятибальній, звісно ж), розробити план виходу на самостійні прибутки в 2012

г) Блог, свій сайт — кліп ЧІФ 2011, кліп Байдарка 2011

д) Придбати фотоапарат Nikon D7000 та мікрофон AT2020 usb (з ніконом лажа. гроші є — фотика купити не можу. немає. беру обєктиви.) Фотик — як тільки зявиться беру.

е) [в]СЕЛІ — гарний текст на головну сторінку порталу. прибрати зайве, зробити мінімальне. Перенести все на РОЖІВКА і відпрацювати основу по РОЖІВЦІ (сторінка входу, первинне заповнення сайту, стиль всіх сезонів)

є) Пройти курс «Денежный блоггинг» ж) «Я-А» — список компаній скласти. Лист-пропозиція. Реклама на сайтах АМ-Т і А.

з) цього достатньо :)

ні... не достатньо. я ж забув:

й) Звести дах гаражу. Закрити на зиму гараж кришою і законсервувати на зиму будівництво хати.

и) перевести всі свої сайти на нормальний платний хостінг з оплатою на три роки наперід (домени+хостінг). Приблизно 3300 грн. Зате три роки не паришся про правильність роботи розсилочно-оповіщувального модуля і тд.

і) Сайти для Автомеханиіки. Зробити на 5. з плюсом, звісно ж...

к) замовити і отримати точний проект з прорахунком криши хати. отримати прорахунок внутрішніх робіт по сауні

... буду згадувати й дописувати )))

зробив більше. про це у звіті за ОСІНЬ 2011. :)

правду кажуть, хочеш переплигнути забор — пригай на місяць! ґ)))

 

Термін виконання: 11 грудня 2011 року (мій ДН)

Якщо виконаю: відкладу гроші на поїздку до Китаю.

Якщо не виконаю: з 11 грудня 2011 року по 11 грудня 2012 року — ні краплі алкоголю! і ссилка по містам України до травня (лютий, березень, квітень) 2012-го (Дніпропетровськ, Ужгород, Одеса)

Отепер всьо!..

Врємя пойшло:

[countdown date=2011/12/11]

Залишилось [timer] до 11 грудня 2011!

[after]Результати десь на сайті![/countdown]

:)

Схожі записи:

Велопрорив ЧІФ 2011: Шешори - Яблунів. День 5-й. "А нам точно в ту сторону?"
Мої 365. 15-та неділя (19.03.2012 - 25.03.2012)
Мої 365. 55-та неділя + (24.12.2012-01.01.2013)

Тільки для вас! В мене ще дещо є... На ту ж тему:

Мастерская интернет-технологий Wed-Invite

Коментуйте вКонтакті

До запису "Як я провів літо 2011 [з музичним супроводом]" Коментування вимкнено

 1. Борисыч коментує:

  Нифиговые у тебя задания!

  д) Придбати фотоапарат Nikon D7000 та мікрофон AT2020 usb

  Буду ждать выполнения особенно этого пункта. Как выполнишь — можно и алкоголя немного)))
  • Андрій Марченко коментує:

   Вот тогда и ждите меня с алкоголем и этими аппаратами. буду в ноябре. Даю слово. Тебе, Андрюха! Эти пункты на самом деле самые легкие.. мне вот только гараж крышей укрыть за этот месяц и все осенние заработки пойдут на эти и другие пункты и пунктыкы..))) так шо буду у вас в гостях с аппаратами и алкоголем.)))

 2. Катюша коментує:

  3Д панорамы клевые!!! и музыка... проникновенная... столько нового о тебе узнала...респект!

 3. stanimor коментує:

  отлично.

  П.С. А зачем две версии комментов то? (ВК и тут) ?) как-то обескураживает)

  • Андрій Марченко коментує:

   Братішка Стас... радий нарешті й тебе тут бачити...))) дві версії — для обескуражування))) і для зручності.. є ще й хвейсбук впаять хотів.. але то вже перебор.

Про автора і цей сайт

Я - Андрій Марченко. А це мій особистий сайт. Це щоденничок одного рожівця - людини, родом з Рожівки, що народилась і живе в селі Рожівка, що на Україні. Я звичайний. Люблю свою землю, маю деякі скромні здібності і купу недоліків. Для чого цей сайт? Тут я збираю, по можливості, різні матеріали, а також веду свої записи-пам`ятки... такий собі літопис життя. Бо-ж, ще Джим Рон казав, що: "Цінним спадком для наших дітей є наші щоденники". Отаке.

----------------

Я - Андрій Марченко

Мене можна знайти ще й тут!

Свіжина …

Інші мої сайти і проекти

 • "Wed-Invite" Майстерня інтернет-технологій. Мій перший реально комерційний сайт.
 • "[в] СЕЛІ" Система сайтів сіл Броварського району
 • "Натур-Продукт" Інтернет-крамниця справжнього, натурального і екологічного.
 • "Сайт села Рожівка" Сайт моєї батьківщини, мого села Рожівка. Входить в систему сайтів [в] СЕЛІ.
 • "Я – Автомеханік" Інтернет-газета для автосервісу
 • Sunny: Wow, this is a great story. I really enjoyed it. Pulled me right in and I co1&8nl#d2u7;t let go. Has it been published anywhere? I like your Tweets, John, and have been noticing them for a while now. I happen to love stories that go beyond our daily lives and have action from other mysterious worlds. All...
 • Андрій Марченко: Дякую за респект і за уважуху дякую. Був поетом колись. І на мотику до Криму колись. Зараз так – все прозаїк да про заєк. )))
 • rum: Cлухай, чуваче! Та ти – Поет! Респект і уважуха!
 • Андрій Марченко: Багато версій місцеві аксакали, сидячи біля магазину, висовують. То, кажуть, можуть бути й свої недоброякісні елементи (є в нас такі підозрілі, не буду називати), або, таки, ті “строітєлі”, що взимку на сухарях сидять перезимовують в журавушці чи прилеглих. Але, коли минулого тижня в...

Контроль

Яндекс.Метрика